Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


16 września 2015

WEBINARIA - Zostań Liderem Technologii Smart IoT Cykl edukacyjny JM elektronik z Atmel  


 

 

WEBINARIA - Zostań Liderem Technologii Smart IoT  Cykl edukacyjny JM elektronik z Atmel

 

 

JM elektronik wraz ze specjalistami Atmel zaprasza na kolejny etap cyklu edukacyjnego Zostań Liderem Technologii SMART IOT.

 

Zgłoszenia do cyklu można dokonać pod adresem atmel@jm.pl z tytułem wiadomości: Webinaria Smart IoT. Przed webinariami zapraszamy do zapoznania się z artykułami traktującymi o układach, które będą omawiane na prezentacjach przez specjalistów Atmel. Linki do artykułów poniżej.

 

Podstawowa rodzina Cortex-M0+: SAM D20

Cortex-M0+ z interfejsem USB: SAM D21

Cortex-M0+ w małych obudowach: SAM D10/D11

Wybrane peryferia układów Atmel z rdzeniem Cortex-M0+

W walce o wydajność - układy z Cortex-M7

 

 

Kalendarium Webinariów

 

22.09: SAMD20/21/10/11

06.10: SAMC20/21/L21
13.10: Wybrane peryferia Cortex-M0+: komunikacja bezprzewodowa, przyciski pojemnościowe, LCD,
16.10: Cortex-M7 – wprowadzenie + peryferia

 

Cykl SMART IOT

 

 

Razem ze specjalistami Atmela i oficjalnego dystrybutora na Polskę - JM elektronik - możesz stać się ekspertem technologii inteligentnych tak obecnie poszukiwanych na rynku elektroniki. Dzięki cyklowi SMART IoT poznasz bogactwo układów opartych o rdzeń Cortex-M0+ oraz Cortex-M7, dedykowanymi pod rynek tzw. Internetu Rzeczy, czyli Internet Of Things (IoT).

 

Dynamiczny rozwój rynku elektroniki, a zwłaszcza segmentu zwanego Internet of Things (IoT), wymusił na producentach elementów elektronicznych wprowadzenie do oferty układów, które muszą spełniać wymagania poszczególnych aplikacji, w sposób bardziej indywidualny niż dotychczas. Dotyczy to głównie rynku mikrokontrolerów. Jednym z producentów, który odpowiedział na te nowe wymagania jest Atmel oraz jego platforma produktów oparta o Cortex-M0+ i Cortex M-7.

 

Cykl „Lider Technologii Smart IoT” rozpoczyna szereg publikacji, które omawiają poszczególne rodziny mikrokontrolerów pod kątem ich cech i funkcjonalności. Zaraz po nich nastąpią webinaria prowadzone przez specjalistów producenta – firmy Atmel. A na samym końcu odbędą się szkolenia praktyczne – warsztaty, na które zapraszamy najbardziej zainteresowanych tematem.

 

 

Pełną ofertę mikrokontrolerów Atmel znajdziesz na stronie oficjalnego dystrybutora – firmy JM elektronik – www.jm.pl lub zapytaj bezpośrednio w dziale handlowym sprzedaz@jm.pl

(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów