Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


28 października 2015

Zostań Liderem technologii Smart IoT – WARSZTATY ATMEL  


 
 
JM elektronik wraz ze specjalistami Atmel zaprasza na kolejny etap cyklu edukacyjnego Zostań Liderem Technologii SMART IOT - Warsztaty praktyczne 
 
 
W ramach warsztatów będzie możliwość w praktyczny sposób poznać układy Atmel dedykowane na rynek Internet of Things (IoT), oparte na rdzeniu Cortex-M0+. Dodatkowo tematyka zajęć obejmie komunikację bezprzewodową Bluetooth oraz 6LoWPAN.
 
Tematyka warsztatów
 
CZĘŚĆ I
Komunikacja Bluetooth z wykorzystaniem najnowszego modułu BTLC1000, sterowanego przez ultra low-power Cortex-M0+ - Wykład i zajęcia praktyczne.
 
CZĘŚĆ II
Komunikacja 6LoWPAN z wykorzystaniem single chip Cortex-M0+ ze zintegrowanym transceiverem 802.15.4 na 2.4 GHz. – Wykład i zajęcia praktyczne.
CZĘŚĆ III
 
Kryptografia – technologie dla IoT – Wykład.
 
 
Warsztaty mają limitowaną ilość miejsc, ze względu na możliwości organizacyjne, dlatego prosimy o jak najwcześniejsze zgłoszenia do uczestnictwa poprzez formularz rejestracyjny.
 
Na tydzień przed planowanym szkoleniem osoby, które zarejestorwały sie przez wspomniany formularz otrzymają potiwerdzenie uczestnictwa.
 
 
Pod tym adresem również można otrzymać szczegółowe informacje co do miejsca i terminu szkolenia. Preferowane są osoby, które zgłosiły się do cyklu Smart IoT i brały udział w Webinariach.
 
Zapraszamy!
 
 
Kalendarium Warsztatów Smart IoT
 
24.11.2015 Gdańsk
25.11.2015 Warszawa
26.11.2015 Poznań
27.11.2015 Katowice
 
 
Cykl SMART IOT
 
Razem ze specjalistami Atmela i oficjalnego dystrybutora na Polskę - JM elektronik - możesz stać się ekspertem technologii inteligentnych tak obecnie poszukiwanych na rynku elektroniki. Dzięki cyklowi SMART IoT poznasz bogactwo układów opartych o rdzeń Cortex-M0+ oraz Cortex-M7, dedykowanymi pod rynek tzw. Internetu Rzeczy, czyli Internet Of Things (IoT).
 
Dynamiczny rozwój rynku elektroniki, a zwłaszcza segmentu zwanego Internet of Things (IoT), wymusił na producentach elementów elektronicznych wprowadzenie do oferty układów, które muszą spełniać wymagania poszczególnych aplikacji, w sposób bardziej indywidualny niż dotychczas. Dotyczy to głównie rynku mikrokontrolerów. Jednym z producentów, który odpowiedział na te nowe wymagania jest Atmel oraz jego platforma produktów oparta o Cortex-M0+ i Cortex M-7.
 
Cykl „Lider Technologii Smart IoT” rozpoczyna szereg publikacji, które omawiają poszczególne rodziny mikrokontrolerów pod kątem ich cech i funkcjonalności. Zaraz po nich nastąpią webinaria prowadzone przez specjalistów producenta – firmy Atmel. A na samym końcu odbędą się szkolenia praktyczne – warsztaty, na które zapraszamy najbardziej zainteresowanych tematem.
 
Pełną ofertę mikrokontrolerów Atmel znajdziesz na naszej stronie www lub zapytaj bezpośrednio w dziale handlowym sprzedaz@jm.pl
(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów