Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


14 grudnia 2015

Zostań Liderem technologii Smart IoT – PODSUMOWANIE WARSZTATÓW  


Smart Lider IoT
 
W dniach 24-27.11.2015 roku w Gdańsku, Warszawie, Poznaniu i Katowicach odbyły się warsztaty z cyklu „Smart IoT” zorganizowane przez JM elektronik wraz ze specjalistami Atmel.
 
Szczególny nacisk podczas warsztatów położony był na praktyczne wykorzystanie linii produktów Atmel dedykowanych Internetowi Rzeczy (Internet of Things) - każdy z uczestników miał zapewnione w pełni konfigurowalne środowisko aplikacyjne.
 
Warsztaty poprzedzone były cyklem webinariów prowadzonym przez specjalistów Atmel, przybliżających poszczególne linie produktowe dedykowane technologii IoT (Internet of Things).
 
 
W bieżącym tygodniu do uczestników warsztatów zostały rozesłane imienne certyfikaty potwierdzające nabyte umiejętności. Do certyfikatów dołączony został moduł rozszerzający środowisko aplikacyjne o łączność bezprzewodową – Atmel BTLC 1000 Xplained Pro.
 
Zwyczajowo, w okresie Świąt Bożego Narodzenia, obdarowujemy bliskich upominkami, chcąc podkreślić bliskie, łączące nas więzi. W tą podniosłą atmosferę wpisuje się wspólna propozycja JM elektronik i Atmel kontynuacji cyklu „Lider Technologii Smart IoT” także w 2016 roku.

 

Wstępnie nowy cykl webinariów i warsztatów planowany jest na przełomie pierwszego i drugiego kwartału przyszłego roku.

 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy potencjalnie zainteresowane osoby o kontakt bez zbędnej zwłoki na adres sprzedaz@jm.pl, co pozwoli nam zagwarantować uczestnictwo w nowej edycji.

 

Przypominamy o możliwości nieodpłatnego pozyskania zestawu ewaluacyjnego Atmel SAM L21 Xprlained Pro w zamian za zarejestrowanie w JM elektronik projektu rozwojowego opartego na technologii Atmel. Liczba zestawów jest ograniczona.

(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów