Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


13 marca 2017

Arena Produkcji - spotkanie menedżerów, specjalistów i praktyków z dziedziny zarządzania produkcją z udziałem JM elektronik  


Arena Produkcji to coroczne wydarzenie skupiające menedżerów, specjalistów i praktyków z dziedziny zarządzania produkcją, organizowane przez wydawnictwo Logistyka Produkcji.

 

Łącznie od 2014 roku impreza zgromadziła już ponad 1000 osób i kilkadziesięciu wiodących w branży dostawców: usług doradczych (Kaizen, Lean, Six-Sigma), operatorów logistycznych, robotów, systemów informatycznych (MES, ERP, APS, WMS, SCADA) oraz komputerów przemysłowych i automatyki.

 

W ramach tegorocznej edycji, mającej miejsce we Wrocławiu w czwartek 09.03.2017, szczególnie liczny udział wzięli przedstawiciele firm produkcyjnych, zlokalizowanych w dolnośląskich strefach ekonomicznych.

 

Na Arene Produkcji obecni byli przedstawiciele JM elektronik, którzy zaprezentowali najnowsze trendy w dziedzinie komputerów przemysłowych i automatyki.

 

Na stoisku firmy JM elektronik uczestnicy mogli zapoznać się z komputerami panelowymi i embedded produkcji IEI, dyskami krzemowymi Innodisk czy elementami automatyki przemysłowej ICP-DAS.

 

Specjaliści JM elektronik, oprócz fizycznej prezentacji sprzętu, udzielali porad, konsultacji i udostępniali katalogi z dokumentacją techniczną sprzętu.

 

Dziękujemy wszystkim osobom, które licznie odwiedziły nasze stoisko, za wykazane zainteresowanie i zapraszamy do utrzymania kontaktu.

 

Link do strony www wydarzenia >>

 

Arena Produkcji Relacja Zdjęciowa

(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów