Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


06 czerwca 2017

Zapraszamy na najważniejszą, największą, coroczną konferencję MASTERs firmy Microchip dla inżynierów i programistów: 75 paneli, eksperci, praktycy, premiery  


Cykl konferencji MASTERs organizowany jest corocznie przez firmę Microchip w największych ośrodkach rozwojowych na świecie. Tegoroczne edycje mają miejsce w Stanach Zjednoczonych, Argentynie, Korei, Chinach, na Tajwanie i w Europie.
Europejska edycja konferencji MASTERs będzie miała miejsce w Berlinie w dniach 12-14.09.2017.


To co wyróżni wydarzenie w Europie to liczba paneli tematycznych wynosząca razem aż 75.

Masters


Na miejsce konferencji wybrano Uniwersytet Techniczny HTW (Hochschule für Technik und Wirtschaft), który podczas ubiegłorocznej edycji otrzymał wysokie noty za wzorowe wyposażenie techniczne udostępnione uczestnikom wydarzenia.

 

Masters

 

Sale wykładowe i laboratoria Uniwersytetu Technicznego HTW zostały wyposażone w komputery, zestawy ewaluacyjne, układy demonstracyjne, przeznaczone do dyspozycji uczestników, w ramach wybieranych przez nich ścieżek tematycznych.

 

Przegląd tegorocznej tematyki znajduje się pod linkiem>>

Rejestracja na wydarzenie pod linkiem>>


Polscy uczestnicy zeszłorocznej edycji podkreślali, że konferencja MASTERs jest forum spotkania praktyków, inżynierów, programistów, kierowników działu rozwoju, gdzie nie tylko pozyskuje się wiedzę, ale i w swobodnej wymianie doświadczeń, w ramach otwartych forów dyskusyjnych wpływa się na kierunki rozwoju oferty Microchip.


Rekomendujemy Klientom i Sympatykom naszej firmy i technologii Microchip udział w MASTERs 2017.


Biorąc pod uwagę bardzo bliską lokalizację tego światowego wydarzenia (Berlin znajduje się zaledwie 100 km od polskiej granicy) uczestnicy z Polski są uprzywilejowani wobec inżynierów z większości innych europejskich krajów.

 

Koszt udziału w trzydniowym wydarzeniu nie przekracza 500 Euro, a obejmuje, oprócz upustów specjalnych na zestawy ewaluacyjne prezentowane na konferencji, pełne wyżywienia oraz udział w imprezach integracyjnych – kolacji w dniu otwarcia konferencji oraz w rejsie statkiem z degustacją lokalnej kuchni.

Berlin oferuje możliwości zakwaterowania dostosowane do niemal każdych możliwości budżetowych.

 


Osoby planujące wyjazd na MASTERs prosimy o kontakt pod adresem e-mail: microchip@jm.pl gdzie chętnie podzielimy się praktycznymi wskazówkami odnośnie dojazdu, zakwaterowania oraz doboru paneli tematycznych (Tutaj relacja z ubiegłego roku>>)

Masters

(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów