Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


30 lipca 2017

JM elektronik na 51 Szkoleniu Technicznym Food-Tech  


Wydawnictwo WAG-TECH rozpoczęło swoją działalność w 2001 roku i oprócz wydawania czasopisma „Pomiar” zajmuje się organizacją warsztatów i szkoleń technicznych z dziedziny utrzymania ruchu i automatyzacji procesów produkcyjnych.


Słuchacze wydarzeń organizowanych przez WAG-TECH rekrutują się z kadry kierowniczej największych polskich przedsiębiorstw, co świadczy o wysokim poziomie organizacji i prezentowanych treści. Podobnie dostawcy obecni podczas szkoleń muszą spełniać najwyższe kryteria jakościowe.


Przedstawiciele firmy JM elektronik wzięli udział w 51 Szkoleniu Technicznym Food-Tech, zorganizowanym w Hotelu Górskim w Polichnie, dedykowanym branży spożywczej pt. „Oszczędność i Efektywność w Utrzymaniu Ruchu, Modernizacja Obiektów Przemysłowych w Przemyśle Spożywczym. Nowe technologie. Bezpieczny produkt.”

 

Szkolenie zgromadziło blisko 120 słuchaczy, a wśród dostawców prezentowali się między innymi dostawcy linii technologicznych, informatycznych systemów ERP, MES, systemów kablowych i automatyki przemysłowej.


Nasza firma zaprezentowała najnowsze produkty z oferty firmy IEI dedykowane branży spożywczej – w tym najnowszy komputer panelowy INOX-F15C wykonany w obudowie ze stali nierdzewnej, z poziomem szczelności IP69K, umożliwiającym mycie komputera myjką ciśnieniową – a także dyski SSD i liczne elementy automatyki przemysłowej.

 

Dziękujemy uczestnikom za liczne odwiedziny naszego stoiska i prosimy o pozostanie w dalszym kontakcie.

(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów