Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


16 sierpnia 2017

Targi TRAKO - zapraszamy na stoisko JM elektronik w Hali E, nr 27 - komponenty elektroniczne, automatyka, komunikacja  


Targi TRAKO są cykliczną i największą imprezą wystawienniczą w Polsce poświęconą infrastrukturze i środkom transportu szynowego.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska JM elektronik na targach TRAKO (Hala E, Stoisko 27) w dniach 26-29.09.2017

 

Na stoisku firmowym zaprezentujemy naszą ofertę dedykowaną dla transportu i infrastruktury:

 

  • komponenty elektroniczne;
  • komputery i urządzenia automatyki i sterowania;
  • rozwiązania komunikacji przewodowej i bezprzewodowej.

 

Z dumą informujemy, że podczas targów na stoisku JM elektronik odbędzie się polska premiera najnowszego komputera kolejowego produkcji IEI, posiadającego certyfikację EN50155.

 

Osoby zainteresowane odwiedzinami naszego stoiska prosimy o e-mail na adres targi@jm.pl anonsujący dzień, w którym zamierzają Państwo odwiedzić targi TRAKO.

 

Prosimy również o wskazanie obszaru oferty JM elektronik, który jest zgodny z Państwa zainteresowaniem. Na stoisku chętnie poczęstujemy Państwa aromatyczną kawą i wręczymy okazjonalny upominek.

Baner Trako 715

 

Automatyka i sterowanie, komputery przemysłowe, w tym certyfikowane EN50155, switche, dyski SSD

 

IRS-100-ULT3

Istotną część oferty JM elektronik stanowią komputery przemysłowe oraz urządzenia automatyki i sterowania. Przez ostatnią dekadę z naszych rąk trafiło na rynek ponad 14 tysięcy komputerów przemysłowych – jednopłytkowych, wbudowanych, panelowych. Trafiły one do branży transportowej ale także przemysłu ciężkiego, energetyki, branży spożywczej, medycznej itp.

 

Specjalnie dla Państwa podczas targów TRAKO na naszym stoisku zorganizowaliśmy polską premierę komputera IRS-100-ULT3, najnowszej propozycją firmy IEI, która jest naszym głównym dostawcą.
IRS-100-ULT3 to komputer certyfikowany EN50155. Warto podkreślić, że komputer IRS-100-ULT3 przy dorównujących lub przewyższających parametrach (w odniesieniu do konkurencyjnych, certyfikowanych komputerów) wyróżnia się atrakcyjną ceną.


Więcej o IRS-100-ULT3>>

 

EN50155 ICP-DAS

Wraz z IRS-100-ULT3 na stoisku zaprezentujemy szereg komputerów jednopłytkowych, komputerów wbudowanych, komputerów NAS i NVR oraz komputerów panelowych, dostarczanych przez IEI.

 

Uzupełnieniem oferty komputerów przemysłowych są urządzenia automatyki, sterowania oraz komunikacji firmy ICP-DAS.


Na targach przedstawimy:

 

 

Innodsik Embedded

 

Firma Innodisk jest strategicznym partnerem JM elektronik i należy do światowych innowatorów swojego segmentu>>. Jest to firma dostarczająca zarówno same nośniki pamięci jak i narzędzia programistyczne do zaawansowanego zarządzania i diagnostyki.

 

 

Naszym gościom zaprezentujemy dyski SSD i nośniki pamięci firmy Innodisk dedykowane i sprawdzone w eksploatacji w branży transportowej.

 

W ostatnim czasie firma Innodisk rozwija swój asortyment w kierunku rozwiązań embedded, oferując np. sieciowe mini-macierze dyskowe pracujące w technologii PoE >>


Dzięki zastosowaniu sieciowych mini-macierzy dyskowych można rozdzielić fizycznie komputer i miejsce gromadzenia danych, zachowując pewne połącznie pomiędzy nimi za pomocą Ethernetu.

 

Takie rozwiązanie pozwala umieścić komputer w dowolnym, także trudno dostępnym miejscu pojazdu, a samą macierz w miejscu ułatwiającym wymianę dysków.

 

Macierz gwarantuje, że nawet uszkodzenie któregoś z dysków krzemowych nie powoduje utraty danych i przerwania pracy całego systemu, a zamknięta pętla Ethernetu przemysłowego zapewnia ciągłe, pewne połączenie oraz zasilanie (technologia PoE).

 

Komunikacja bezprzewodowa, komunikacja przewodowa, bezpieczeństwo

 

Gemalto concept boardRóżne koncepcje komunikacji bezprzewodowej będą reprezentowane przez rozwiązania firmy Gemalto, dostawcę zaawansowanych technologicznie modemów 2G/3G/LTE, w tym także w werjach dla IoT: LTE Cat.1, LTE-NB-IoT.

 

RN2483 na dwa sposobyPonadto zaprezentujemy układy i moduły firmy Microchip dedykowane komunikacji bezprzewodowej Low Power WAN (LoRaWAN, Sigfox), które doskonale nadają się do sterowania i nadzoru nad systemami infrastruktury, począwszy od oświetlenia obiektów, poprzez pomiar mediów aż po systemy informowania podróżnych.

 

JM elektronik jest firmą przywiązująca dużą wagę do kompleksowej obsługi Klientów, tak więc do dyspozycji naszych gości stawiamy nie tylko urządzenia, ale i relacje zbudowane z operatorami telekomunikacyjnymi i dostawcami infrastruktury>>

 


SAM R-30Oprócz wyżej wymienionego asortymentu chcemy zwrócić uwagę Klientów sektora na bogatą ofertę firmy Microchip skierowaną do firm, które produkują specjalistyczne urządzenia elektroniczne. Szeroka oferta Microchip obejmująca mikrokontrolery AVR i PIC, drivery i układy zasilania, przetworniki, układy cyfrowo-analogowe, radiowe, dla komunikacji kablowej i bezprzewodowej etc. jest prawdopodobnie najbardziej kompleksową i komplementarną ofertą na świecie >>


Na naszym stoisku będzie można zapoznać się zestawami demonstracyjnymi oraz całym szeregiem zestawów ewaluacyjnych autorstwa Microchip-a.

 

 

PIC32MZWarto podkreślić, że podczas targów będzie można zapoznać się z układami scalonymi dedykowanymi łączności kablowej Ethernet oraz Ethercat. Właśnie Ethercat jest standardem z którym wiąże swoją przyszłość branża transportowa. W przyszłości Ethercat może istotnie ograniczyć (a nawet wyeliminować) stosowanie w systemach transportu standardu CAN-BUSa.

 

ATECC508A bezpieczeństwoGościom naszego stoiska będziemy prezentować także zestaw ewaluacyjny układu ATECC508A, który został wyróżniony podczas tegorocznych, największych na świecie targów elektroniki w Las Vegas w USA.

Układ ten powinien zainteresować wszystkie osoby, które przykładają wagę do bezpieczeństwa swoich aplikacji, coraz częściej zagrożonych działalnością hackerów.

 

W czasach, gdy hackerzy atakują (dla zysku lub z pobudek terrorystycznych) obiekty infrastruktury publicznej, w tym transportowej, wiedza o sposobach zabezpieczenia się przed takim atakiem jest kluczowa.>>

 

Komponenty elektroniczne


Istotną pozycję w ofercie JM elektronik stanowią komponenty elektroniczne, które historycznie, od ponad 26 lat są oferowane przez naszą firmę.

 

Z myślą o klientach branży transportowej w naszej ofercie znajdują się między innymi kondensatory o dużej pojemności i wysokim napięciu pracy WIMA, cewki i dławiki Chilisin, transformatory HAHN, rezystory YAGEO i HITANO, kwarce firmy ANSEN, tranzystory i triaki, złącza, taśmy kablowe, przekaźniki etc.

 

Wśród prezentowanych na stoisku elementów elektronicznych warto będzie zwrócić szczególną uwagę na przetwornice DC/DC firmy Aimtec, certyfikowane EN50155, dedykowane aplikacjom w branży kolejowej, które prezentować będziemy na naszym stoisku.

 

Szczególną uwagę chcieliśmy zwrócić także na komponenty LED Lighting do zastosowań profesjonalnych, a wśród nich diody produkcji Edison-Opto, oraz soczewki, odbłyśniki, drivery LED, zasilacze etc.

 

Osoby zainteresowane odwiedzinami naszego stoiska prosimy o e-mail na adres targi@jm.pl anonsujący dzień, w którym zamierzają Państwo odwiedzić targi TRAKO.

 

Prosimy również o wskazanie obszaru oferty JM elektronik, który jest zgodny z Państwa zainteresowaniem. Na stoisku chętnie poczęstujemy Państwa aromatyczną kawą i wręczymy okazjonalny upominek.

 

Regulamin wydarzenia

Railway Solution

(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów