Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


09 marca 2018

Relacja filmowa z Targów Embedded World 2018 z Norymbergi  


W dniach 27.02-01.03 w Norymberdze miały miejsce Targi Embedded World 2018. Jest to największa impreza wystawiennicza skierowana do sektora przemysłowego o tematyce związanej z elektroniką, automatyką i komputerami przemysłowymi.

 

Targi są doskonałą okazją do oceny światowych kierunków rozwoju, poszerzenia oferty o nowe produkty i dostawców oraz zacieśnienia więzi z kluczowymi partnerami biznesowymi.

 

Tradycyjnie, jak co roku, przedstawiciele JM elektronik obecni byli na targach Embedded World na stoiskach między innymi Microchip, iEi, Innodisk, RockTouch, Gemalto.

 

Korzystając z okazji zapraszamy w dniach 10-12.04.2018 do Kielc na "Przemysłową Wiosnę", gdzie na naszym stoisku 107 w Hali B, będa mogli się Państwo zapoznać z szeregiem rozwiązań dedykowanych branży przemysłowej, począwszy od komponentów elektronicznych, poprzez urządzenia automatyki po komputery.

 

Osoby zainteresowane odwiedzinami naszego stoiska prosimy o anonsowanie swojego przybycia na adres email: targi@jm.pl - zrewanżujemy się drobnym upominkiem.

 

Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją filmową:

 

Relacja z EmbeddedWorld 2018

 

 

 
 
 
(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów