Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


20 marca 2018

Odwiedź nas na targach elektroniki i automatyki TEiA w Kielcach w ramach „Przemysłowej Wiosny”  


Osoby zainteresowane zwiedzeniem „Przemysłowej Wiosny” prosimy o wskazanie dnia swojego przybycia na targi pod adresem e-mail: targi@jm.pl – przy okazji wizyty na naszym stoisku B107 zrewanżujemy się okazjonalnym upominkiem.

 

W Kielcach w dniach 10-12.04 będą miały miejsce targi „Przemysłowa Wiosna”.

 

Targi TEIA stoisko B107 JM elektronik zapraszaWśród Salonów imprezy znajdą Państwo: STOM-ROBOTICS, CONTROL-STOM, DNI DRUKU 3D, WIRTOPROCESY, PNEUMATICON a także szereg producentów i dostawców narzędzi, maszyn i obrabiarek zgromadzonych pod szyldem STOM-TOOL, STOM-LASER, STOM-BLECH&CUTTING, SPAWALNICTWO, EXPO-SURFACE.

 

W ubiegłym roku targi zgromadziły 900 wystawców w 7 halach i 17.000 zwiedzających.

 

Szczególnie rekomendujemy Państwa uwadze pierwszą edycję Salonu TEiA gromadzącego dostawców i producentów elektroniki, automatyki i komputerów przemysłowych.

Miło nam poinformować, że nasza firma dołączyła do wystawców TEiA i będą mogli nas Państwo spotkać na stoisku B107.

 

Osoby zainteresowane zwiedzeniem „Przemysłowej Wiosny” prosimy o wskazanie dnia swojego przybycia na targi pod adresem e-mail: targi@jm.pl – przy okazji wizyty na naszym stoisku zrewanżujemy się okazjonalnym upominkiem.
 

 

AUTOMATYKA I KOMPUTERY PRZEMYSŁOWE

IEI, Aplex, ICP-DAS

 

Naszą ambicją jest zaprezentowanie gościom targów szerokiego portfolio rozwiązań w zakresie automatyki i komputerów przemysłowych. Na stoisku JM elektronik znajdą Państwo najnowsze oraz najpopularniejsze pod względem sprzedaży komputery panelowe, zabudowane i jednopłytkowe, w tym propozycje prezentowane na przełomie lutego i marca 2018 w Norymberdze, na targach Embedded World.

 


 

Planujemy zaprezentować Państwu serwery przemysłowe oparte na nowych liniach komputerów 

TANK-IEI, czy cieszący się dużą popularnością komputer zabudowany UiBX łączący niewielkie wymiary z dużą wydajnością i wysoką odpornością na pracę w trudnych warunkach. Zaprezentujemy nowe wersje popularnych komputerów jednopłytkowych WAFER oraz komputer jednopłytkowy, który zachwiał polskim rynkiem, HYPER-BW, dostępny w niedoścignionej cenie 99,99USD*

 

Wśród oferty targowej szczególne miejsce poświęcimy komputerom panelowym ze stali nierdzewnej firmy Aplex, nowym generacjom ekonomicznych komputerów AFL i wytrzymałych komputerów UPC produkcji IEI.
 

Komputery panelowe

INDUSTRY 4.0, SMART FACTORY, INUSTRY IoT


Na potrzeby targów przygotowujemy dla Państwa specjalną ekspozycję nawiązującą do rozwiązań Industry 4.0

 

Wśród znanych już na rynku z bezawaryjności urządzeń ICP-DAS przedstawimy serie urządzeń z szeregiem interfejsów, wyróżniających się narzędziami programistycznymi, pozwalającymi na samodzielną realizację i oprogramowanie interfejsów układów pomiarowych czy sterujących, pracujących w reżimie przemysłowym.
 

TRANSMISJA DANYCH W WARUNKACH PRZEMYSŁOWYCH

 

LoRa-Sigfox-MicrochipSzczególną uwagę poświęcimy transmisji w warunkach przemysłowych. Na stosiku JM elektronik znajdą Państwo zarówno stwitche Ethernetu przemysłowego i konwertery jak i rozwiązania do transmisji bezprzewodowej.

 

Gościom reprezentującym AKPIA zaprezentujemy kompletne rozwiązanie w oparciu o LoRaWAN – począwszy od modułów, poprzez bramki, na chmurze skończywszy. Naszą ambicją jest uruchomienie na naszym stoisku otwartej sieci LoRaWAN, która swoim zasięgiem obejmie teren targów.

 

Nasi specjaliści chętnie podzielą się z Państwem naszymi własnymi doświadczeniami z uruchomienia otwartej sieci LoRaWAN w Gliwicach, dzięki której przedstawiciele firm z naszego sąsiedztwa, reprezentujących AKPIA, Smart City czy IIoT mogą testować swoje rozwiązania.

 

 

Będziemy prezentować także terminale transmisji danych z wykorzystaniem sieci 2G/3G/LTE produkcji Gemalto, które wyróżniają się szeregiem unikalnych możliwości, między innymi:

 

  • Możliwością umieszczenia na nich aplikacji napisanej w JAVA (wybrane terminale);
  • Możliwością skorzystania z zasobów pracującego w terminalach systemu Linux (wybrane terminale);
  • GemaltoDostępnością portów Ethernet, USB, RS232, RS485, SPI, I2C, UART;
  • PoE a więc zasilaniem terminala wprost przez kabel transmisyjny Ethernet; 
  • Łatwym montażem i dostosowaniem do przemysłowych warunków pracy.
 

 

KONTRAKTOWA PRODUKCJA ELEKTRONIKI

 

Ważną częścią działalności biznesowej JM elektronik jest kontraktowa produkcja elektroniki. Liczymy, że na stoisku B107 będziemy mogli gościć przedstawicieli zarówno wystawców jak i gości targów, którzy w swoich wyrobach instalują urządzenia elektroniczne, produkowane na ich zlecenie.

 

Osoby zainteresowane zwiedzeniem „Przemysłowej Wiosny” prosimy o wskazanie dnia swojego przybycia na targi pod adresem e-mail: targi@jm.pl – przy okazji wizyty na naszym stoisku zrewanżujemy się okazjonalnym upominkiem.

TEIA Baner

 

www.lorawan.com.pl

(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów