Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


04 maja 2018

Czwarta edycja Wireless Day – od punktu końcowego do chmury, od infrastruktury dostępowej do modelu biznesowego – LoRaWAN /LTE Cat.M/NB-IoT - zapraszamy do udziału w szkoleniu  


Link do formularza rejestracyjnego >>

 

Już po raz czwarty pragniemy Państwa zaprosić na cykl szkoleń Wireless Day organizowanych wspólnie z Microchip i Gemalto. Miło nam powitać kolejny raz wśród naszych partnerów firmę Orange, a także pierwszy raz firmę Kerlink, wspólnie z którą JM elektronik uruchomił w Gliwicach ogólnodostępny punkt dostępowy sieci LoRaWAN.

 

W dalszym ciągu wybór standardów w obszarze komunikacji bezprzewodowej nie jest łatwy dla przedsiębiorstw, które działanie swoich produktów opierają na technologii wireless. Wydaje się jednak, że to LoRaWAN i LTE Cat.M/NB-IoT stały się tymi wiodącymi. Dlatego na tegorocznym szkoleniu skupimy się na wymienionych wyżej dwóch technologiach przekazując jednakże nową porcję wiedzy w ramach każdej z nich.

 

Oprócz opisów technicznych główny nacisk zostanie położony na zagadnienia związane z usługami oraz modelami biznesowymi, jakie mogą funkcjonować w ramach tych propozycji.

 

Razem z Microchip oraz firmą Kerlink, będącą wiodącym dostawcą infrastruktury dostępowej LoRaWAN, zademonstrujemy w jaki sposób skutecznie założyć konto w darmowej chmurze, jak powiązać założone konto z gatewayem oraz jak powiązać urządzenie końcowe z infrastrukturą dostępową. 

 

Prelegent z firmy Orange przedstawi postęp prac nad rozwojem i wdrażaniem nowych standardów LTE w Polsce oraz przybliży najnowszy roadmap w tym zakresie.

 

Firma Gemalto, która jest wiodącym producentem certyfikowanych modułów i terminali LTE, przedstawi nowości ze swojej oferty, w tym dedykowane IoT oraz podzieli się doświadczeniami zgromadzonymi w Polsce w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

 

Na szkolenie zapraszamy osoby decydujące o kierunkach rozwoju przedsiębiorstw, menadżerów, inżynierów, konstruktorów, pracowników działów R&D.

 

Szkolenie będzie prowadzone w języku polskim i zachowa nieodpłatny charakter. Tradycyjnie zaprosimy Państwa do czterech miast: 04.06 do Gdańska, 05.06 do Warszawy, 06.06 do Wrocławia i 07.06 do Krakowa.

 

Agenda szkolenia prezentuje się następująco:

 

08:00 – 08.30 REJESTRACJA


08:30 – 09:00 Dostępne technologie, trendy w obszarze komunikacji end point ↔ cloud


09:00 – 10:00 LoRaWAN w ofercie Microchip


10:00 – 10:45 Uruchomienie sieci LoRaWAN


10:45 – 11:15 Przerwa na kawę


11:15 – 12:30 Gateway, serwery LoRaWAN


12:30 – 13:00 Przerwa obiadowa


13:00 – 14:30 Operator GSM w świecie IoT/M2M


14:30 – 16:00 Trendy oraz oferta Gemalto w LTE

 

Ze względu na możliwości organizacyjne szkolenia mają limitowaną ilość miejsc, dlatego prosimy o jak najwcześniejsze zgłoszenia chęci uczestnictwa poprzez wypełnienie formularza.

 

Wireless Day z Microchip, Gemalto, Kerlink, Orange, JM elektronik

 

www.lorawan.com.pl

(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów