Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


24 maja 2018

Relacja filmowa z największej konferencji branży elektronicznej w Polsce - TEC 2018  


Tegoroczna edycja konferencji i wystawy TEC była dla JM elektronik wyjątkowa.

 

Na naszych dwóch stoiskach prezentowaliśmy nasze kompetencje z dziedziny produkcji kontraktowej, dystrybucji komponentów elektronicznych oraz nasze rozwiązania z dziedziny Industry 4.0. Na stoiskach można było zobaczyć proponowane przez nas komputery panelowe, przeznaczone między innymi do pracy w ciężkich warunkach przemysłowych, a także elementy automatyki przemysłowej.

 

Na stoisku przedstawiliśmy również rozwiązania z dziedziny mikrokontrolerów oraz komunikacji bezprzewodowej. Korzystając z okazji, chcemy Państwa zaprosić do zgłaszania chęci uczestnictwa w czwartej edycji Wireless Day w dniach 04-07.06. We wszystkich czterech miastach (Gdańsk, Warszawa, Wrocław, Kraków) zostały ostatnie wolne miejsca.

 

Wszystkim gościom licznie odwiedzającym nasze stoisko dziękujemy i zapraszamy do podtrzymania kontaktów nawiązanych podczas konferencji. Zachęcamy do zapoznania się z krótką relacją filmową.

 

Relacja z konferencji TEC 2018, zaproszenie na Wireless Day 2018

(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów