Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


08 czerwca 2018

IV edycja Wireless Day za nami. Zapraszamy do zapoznania się z relacją filmową i krótki powrót do przeszłości  


Wireless Day 2018 za nami - kolejne tajemnice LoRaWAN i LTE Cat.M/NB-IoT ujawnione. Ale jak do tego wszystkiego doszło?

 

Osoby zainteresowane materiałami ze szkolenia prosimy o wypełnienie formularza>>

 

Podczas zeszłorocznego szkolenia Wireless Day największe zainteresowanie wśród uczestników wzbudziły rozwiązania LoRaWAN. Firma Microchip posiada w ofercie moduł, który można wykorzystać na dwa sposoby:

 


1. Moduł RN2483A może stanowić platformę podstawową dla aplikacji.

2. Układ może pracować jako klasyczny black-box (z wbudowanym stosem LoRaWAN), w którym komunikacja odbywa się przez interfejs UART. Sterowaniem samym modułem zajmuje się dodatkowy mikrokontroler.

 

Niniejszym przypominamy, że dla potrzeb naszych Klientów przygotowaliśmy praktyczny przewodnik, jak wykorzystać moduł RN2483A w pierwszym scenariuszu.

Przedstawicieli firm zainteresowanych przewodnikiem po RN2483A prosimy o kontakt pod adresem e-mail: microchip@jm.pl

 

W myśl zasady, kto nie idzie to przodu, ten się cofa, postanowiliśmy wykonać kolejny krok w rozwoju naszych kompetencji. Przetestowaliśmy, a następnie udostępniliśmy możliwość korzystania z punktu dostępowego sieci LoRaWAN, który zainstalowaliśmy w siedzibie firmy. Punkt dostępowy JM elektronik umożliwia przesyłanie pakietów do serwisu The Things Network, a dzięki Gatewayowi LoRaWAN w siedzibie JM elektronik, Gliwice dołączyły do liderów Smart Cities w Polsce.

 

Ale to nie wszystko. Żeby stworzyć najbardziej kompletną ofertę na polskim rynku, jako pierwsza firma w Polsce podpisaliśmy umowę dystrybucyjną z firmą Kerlink, będącą wiodącym dostawcą infrastruktury dostępowej LoRaWAN.

 

Dlatego w dniach 04-07.06 przemierzyliśmy Polskę wzdłuż i wszerz szkoląc naszych Klientów z technologii LoRaWAN oraz LTE Cat.M/NB-IoT. Podczas szkolenia Wireless Day 2018 razem z naszymi partnerami, firmami Microchip, Gemalto, Orange i Kerlink odwiedziliśmy 4 miasta: Gdańsk, Warszawę, Wrocław i Kraków.

 

Wireless Day 2018, LoRaWAN, LTE CatM/NB-IoT, Kerlink, Microchip, Gemalto, Orange

 

Patronat medialny nad szkoleniem objął portal branżowy Evertiq.pl, a gościliśmy również redaktorów portali i czasopism branżowych: Elektroniki Praktycznej i Mikrokontrolera.

 

Osoby zainteresowane materiałami ze szkolenia prosimy o wypełnienie formularza>>

 

Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją filmową z wydarzenia oraz do uczestnictwa w kolejnych warsztatach i szkoleniach organizowanych przez JM elektronik. 

 

Relacja z Wireless Day 2018

(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów