Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


10 sierpnia 2018

Inżynierowie JM elektronik zapraszają na konferencję MASTERs 2018  


Inżynierowie firmy JM elektronik serdecznie zapraszają do uczestnictwa w konferencji MASTERs organizowanej przez firmę Microchip w Berlinie w dniach 11-13.09.2018.

 

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt pod adresem e-mail: microchip@jm.pl (Rejestracja uczestników trwa do 31.08.2018)

 

Corocznie firma Microchip organizuje cykl konferencji technicznych, który, biorąc pod uwagę rozmach przedsięwzięcia, można uznać za największe na świecie techniczne wydarzenie tego rodzaju.

 

Tegoroczna edycja konferencji MASTERs odbywa się między innymi w takich miastach jak Arizona-USA, Berlin-Niemcy, Buenos Aires - Argentyna, San Paulo - Brazylia, Seul - Korea, Taipei - Tajwan, Shenzen, Wuxi, Pekin - Chiny, Bangalore - Indie.

Każda edycja konferencji MASTERs jest doskonałą okazją do poznania nowości z oferty firmy Microchip, a także zgłębienia wiedzy inżynierskiej i technicznej.

 

Udział w konferencji jest także doskonałą okazją do bezpośredniej wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami i nawiązania nowych, wartościowych relacji zawodowych.

 

Wydarzenie w Berlinie jest pierwszym zorganizowanym po premierze w USA, co podkreśla szczególną wagę dla firmy Microchip europejskiego rynku elektroniki. 

Organizatorzy zaplanowali w agendzie ponad 80 bloków tematycznych, obejmujących pełne spektrum oferty firmy Microchip.

 

Ćwiczenia przewidziane w agendzie będą prowadzone przez inżynierowów Microchip z zespołu projektowego firmy, co gwarantuje prezentację wiedzy na najwyższym, światowym poziomie.

Każdy z uczestników warsztatów będzie miał zapewnione indywidualnie środowisko ewaluacyjne. 

 

JM elektronik przywiązuje wielką wagę do transferu wiedzy wprost od światowych, wiodących dostawców do naszych Klientów.
Naturalną konsekwencją naszej działalności jest uczestnictwo w konferencji MASTERs inżynierów z naszej firmy.

Liczymy, że wzorem lat ubiegłych, w ramach jesiennej edycji szkoleń JM elektronik będziemy mogli się z Państwem podzielić nowozodbytą wiedzą.

 

W ubiegłym roku, przy współpracy z firmą Microchip zorganizowaliśmy szkolenie Microchip European Workshop Day, które cieszyło się dużym zainteresowaniem, a którego program, dokumentację, wyposażenie stanowisk zaczerpnięto wprost z konferencji MASTERs.

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznym wydarzeniu w Berlinie. 

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt pod adresem e-mail: microchip@jm.pl (Rejestracja uczestników trwa do 31.08.2018)

 

Jeżeli nie mogą Państwo uczestniczyć w wydarzeniu MASTERs 2018 to namawiamy do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie publikujemy informację o szkoleniach organizowanych przez JM elektronik.

 

 

Konferencja MASTERs Berlin Microchip

(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów