Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


20 sierpnia 2018

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska JM elektronik nr 78 podczas IT Future Expo 20.09.2018 w Warszawie  


Już 20.09.2018 w czwartek na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się największe spotkanie elity polskiego IT, poświęconego technologiom dla biznesu - IT Future Expo 2018.

 

Specjaliści firmy JM elektronik będą czekać na Państwa na stoisku 78. Podczas wydarzenia zaprezentujemy najnowsze trendy z naszego portfolio z dziedziny Industry 4.0, w tym urządzenia z serii WISE (Web Inside Smart Engine): inteligentne, programowalne metodą If-Then-Else koncentratory/sterowniki/konwertery, dzięki którym są Państwo w stanie zasilić danymi systemy SCADA/MES z pominięciem cięzkiej automatyki.

 

Podobnie jak w latach ubiegłych na naszym stoisku będziemy promować najnowsze komputery przemysłowe, dyski SSD oraz urządzenia automatyki. 

 

Na stoisku przedstawimy również rozwiązania z dziedziny, dzięki której Gliwice dołączyły do liderów Smart Cities w Polsce - komunikacji bezprzewodowej LoRaWAN. Przedstawimy nasze doświadczenia związane z uruchamianiem sieci LoRaWAN, zaprezentujemy urządzenia firmy Kerlink, której JM elektronik został pierwszym oficjalnym dystrybutorem w Polsce. Podczas targów będzie można skorzystać z doświadczenia i wiedzy naszych ekspertów także w dziedzinie innych technologii wireless jak WiFi, Bluetooth czy GSM.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia stoiska nr 78 firmy JM elektronik a chcących zaanonsować swoją obecność prosimy o kontakt pod adresem e-mail: targi@jm.pl Odwdzięczymy się okazjonalnym, kolekcjonerskim upominkiem.

 

  JM elektronik, IT Future Expo  

 

lorawan.com.pl

(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów