Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


02 października 2018

Urządzenia firmy Kerlink w narodowej sieci IoT bazującej na LoRaWAN w Szkocji  


JM elektronik jest oficjalnym dystrybutorem firmy Kerlink w Polsce. Jesteśmy dumni, że firmy z którymi współpracujemy odnoszą sukcesy na świecie. Najnowszym przykładem jest francuska firma Kerlink, której urządzenia i oprogramowanie zostay wybrane do krajowej sieci IoT opartej na LoRaWAN w Szkocji.

 

Na szkocki rynek firma Kerlink dostarczy 500 gatewayów Wirnet iBTS, a także technologię Wanesy Geolocation. Projekt IoT w Szkocji z wykorzystaniem LoRaWAN umożliwi wykorzystanie Internetu Rzeczy na wiele sposobów. Dzięki urzadzeniom i oprogramowaniu firmy Kerlink możliwe będzie m.in. śledzenie infrastruktury miejskiej, takiej jak kosze na śmieci czy oświetlenie uliczne, a także wykorzystanie aplikacji działających w inteligentym budownictwie, które pozwalają na zmniejszenie zużycia energii.

 

Sieć IoT będzie dostępna zarówno w miastach jak i na obszarach wiejskich. Partnerem projektu jest firma Boston Networks.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o LoRaWAN? Zapraszamy na Evertiq Expo do Krakowa 04.10. 

 

lorawan.com.pl

(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów