Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


10 października 2018

Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją filmową z Evertiq Expo  


W czwartek 04.10.2018 w Centrum Konferencyjnym Hotelu Best Western Premier miała miejsce premierowa w Krakowie wystawa Evertiq Expo gromadząca wiodących w Polsce dostawców elementów elektronicznych, oprogramowania i urządzeń wykorzystywanych w branży elektronicznej.

 

Łącznie wystawa zrgomadziła 76 wystawców oraz blisko 600 uczestników, inżynierów, projektantów, kierowników działów projektowych, menedżerów oraz reprezentantów dostawców.

 

Nasza firma, JM elektronik, podczas wystawy przyłożyła szczególną wagę do promocji technologii LoRaWAN. Na stoisku do dyspozycji zwiedzających byli dostępni inżynierowie aplikacyjni oraz przykładowe urządzenia - moduły RN2483 i zestawy ewaluacyjne firmy Microchip oraz gateway-e firmy Kerlink.

 

Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się poprowadzone wraz z przedstawicielami firmy Microchip warsztaty. Sala wypełniona była do ostatniego miejsca, a organizatorzy zmuszeni byli do kilkukrotnego donoszenia dodatkowych krzeseł.

 

Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją filmową z tego wydarzenia oraz do podtrzymania kontaktów zawiązanych podczas wystawy.

Kolejna możliwość spotkania z naszymi specjalistami: Warsaw Industry Week 6-8.11.2018, stoisko E325>>

 

Relacja z wystawy Evertiq Expo 2018, zaproszenie na Industry Week

(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów