Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


18 grudnia 2018

Mój Robot i Ja  


W ubiegłym tygodniu w Szkole Podstawowej nr 30 w Zabrzu-Helence miało miejsce uroczyste ogłoszenie i podpisanie Regulaminu Konkursu "Mój Robot i Ja". Konkurs zorganizowany został przez Dyrekcję Szkoły i Radę Rodziców, przy wsparciu JM elektronik.

 

Od lewej Dyrekcja SP30, Dyrektor JM elektronik, Przewodnicząca Rady Rodziców

 

Od lewej: Dyrektor Szkoły SP30, Dyrektor Zakładu JM elektronik, Przewodnicząca Rady Rodziców.

 

Szkoła Podstawowa nr 30 w Zabrzu znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Zakładu Kontraktowej Produkcji Elektroniki naszej firmy. Wielu rodziców uczniów Szkoły Podstawowej nr 30 pracuje w naszym Zakładzie w Zabrzu-Helence. Tym bardziej jesteśmy dumni mogąc wesprzeć konkurs programowania robotów LEGO zorganizowany przez Szkołę.

 

Przed konkursem niemal 60 uczniów wzięło udział w warsztatach z programowania robotów. Niemal 15 z nich zadeklarowało się wziąć udział w konkursie "Mój Robot i Ja" w ramach którego będą prezentowac nabyte umiejętności i zbudowane samodzielnie roboty.

 

Same roboty będą prezentowane na funpage Facebook szkoły, a uczeń, którego robot zdobędzie najwięcej lajków otrzyma atrakcyjną nagrodę pieniężną ufundowaną przez JM elektronik.

 

Zawód elektronika, automatyka, programisty, informatyka otwiera zupełnie nowe perspektywy, a konkurs "Mój Robot i Ja" będzie dla wielu uczniów pierwszym krokiem w kierunku wyboru atrakcyjnego zawodu inżyniera.

(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów