Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


27 grudnia 2018

JM elektronik wspiera Space Project  


Z dumą informujemy, że JM elektronik wspiera Space Project, inicjatywę Koła Naukowego Studentów Politechniki Śląskiej, której celem jest rozwój sektora kosmicznych technologii w Polsce.

 

Space project

JM elektronik został zaproszony do współpracy przez Space Project ze względu na dogłębna znajomość elektroniki, w szczególności rozwiązań i technologii transmisji danych.

 

W ramach projektu nasza firma zapewni wybrane elementy elektroniczne i sprzęt komputerowy.

Inżynierowie JM elektronik będa służyć swoim doświadczeniem i doradztwem.

Relacje JM elektronik ze światowymi dostawcami mogą przełożyć się na pozyskanie przez Space Project kolejnych atrakcyjnych partnerów programu, wśród któych już dziś znajduje się wymieniona wcześniej Politechnika Śląska i Instytut Fizyki. 

 

Z przyjemnością będziemy informować o losach balonów stratosferycznych i rakiet, które w ramach Space Project oderwą się od powierzchni Ziemi, oraz konkretnych technologiach, które z sukcesem potwierdzą swoją przydatność w programie.

(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów