Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


05 marca 2019

Zapraszamy na targi Automaticon na stoisko J-8  


Klientów i Sympatyków JM elektronik zainteresowanych odiwedzeniem naszego stoiska podczas targów Automaticon 2019, prosimy o anonsowanie dnia swojego przybycia na targi pod adresem e-mail: targi@jm.pl – przy okazji wizyty na stoisku zrewanżujemy się okazjonalnym upominkiem.

 

W dniach 26-29.03 w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędą się targi Automaticon 2019. Ubiegłoroczna edycja zgromadziła ponad 12 tysięcy zwiedzających na powierzchni niemal 10 tys m2. Tegoroczne targi zostały podzielone na 13 bloków tematycznych, m.in. aparuta kontrolno-pomiarowa i elementy automatyki czy elektronika przemysłowa.

 

Odwiedzający targi Automaticon 2019 na naszym stoisku J-8 będą mogli zapoznać się z szerokim portfolio rozwiązań z oferty JM elektronik. Proponujemy zwrócić szczególną uwagę na linię urządzeń produkcji ICP-DAS, która jest dedykowana minimalizacji zużycia energii poprzez precyzyjny monitoring i efektywne sterowanie.

 

 

iEi, ICP-DAS, APlex, JM elektronik

Targi będą świetną okazją do pokazania nowych komputerów panelowych produkcji iEi oraz Aplex. Szczególnej uwadze polecamy wprowadzony w ubiegłym roku do oferty komputer iEi UPC-F12C-ULT3>> z umieszczonymi na tylnym panelu złączami M12, a także komputery Aplex FABS wykonane ze stali nierdzewnej dedykowane do wykorzystania w przemyśle spożywczym oraz komputery serii ARCHMI>>


Na stoisku nie zabraknie także najnowszych komputerów wbudowanych, m.in. ultrakompaktowego komputera z modułową koncepcją rozbudowy ITG-100-AL produkcji iEi>>


ASUS Tinker Board, JM elektronikNie zapominamy także o wydajnych komputerach jednopłytkowych, które znajdują coraz liczniejsze zastosowanie. Dlatego wśród komputerów jednopłytkowych, które przywieziemy do Warszawy, znajdą Państwo zarówno komputery z procesorami Rockchip, jak i Intel i AMD. Podczas ostatnich targów szczególną uwagą zwiedzających cieszył się komputer jednopłytkowy Tinker Board produkcji ASUS>>

 

 

 

 

Po raz pierwszy zaprezentujemy tablety przemysłowe, które z początkiem roku 2019 wprowadziliśmy do oferty firmy JM elektronik. Targi Automaticon staną się miejscem premiery tabletów iRUGGY z oferty JM elektronik, oferowanych wraz z bogatym zestawem akcesoriów – systemów mocujących, czytników, wymiennych baterii, ładowarek etc.

 

 

Innodisk, JM elektronikUrządzenia automatyki przemysłowej i komputery wymagają stosowania profesjonalnych pamięci, dostosowanych do trudnych warunków pracy, niezawodnych i trwałych. Na stoisku zaprezentujemy szereg rozwiązań firmy #Innodisk, która jest wiodącym i innowacyjnym dostawcą dysków SSD, pamięci RAM i flash, mikro-macierzy RAID i szeregu rozwiązań dedykowanych zastosowaniom przemysłowym.

 

 

Microchip, Kerlink, Gemalto, JM elektronik

Na potrzeby targów przygotujemy dla Państwa ekspozycję poświęconą transmisji w warunkach przemysłowych. Na stoisku znajdą Pańswto switche do Ethernetu przemysłowego i rozwiązania transmisji bezprzewodowej.

 

Dla osób reprezentujących AKPiA mamy specjalną propozycję – kompletne rozwiązanie w oparciu o LoRaWAN! Wszystkie 3 warstwy, począwszy od modułów firmy Microchip, przez bramki Kerlink i kończąc na chmurze.

 

Osoby zainteresowane technologią LoRaWAN zapraszamy do odwiedzenia kompendium wiedzy na www.lorawan.com.pl

 

Na naszyzm stoisku, J-8, pokażemy również terminale transmisji danych z wykorzystaniem sieci 2G/3G/LTE/LTE Cat.M produkcji Gemalto >>, które wyróżniają się szeregiem ciekawych i innowacyjnych możliwości, m.in. funkcją fallback do 2G/3G w przypadku braku zasięgu LTE, PoE, możliwością programowania z wykorzystaniem JAVA, czy łatwym montażem i dostosowaniem do przemysłowych warunków pracy.

 

Klientów i Sympatyków JM elektronik zainteresowanych odwiedzeniem naszego stoiska podczas targów Automaticon 2019, prosimy o anonsowanie dnia swojego przybycia na targi pod adresem e-mail: targi@jm.pl – przy okazji wizyty na naszym toisku zrewanżujemy się okazjonalnym upominkiem.

 

Automaticon 2019, JM elektronik

 

lorawan.com.pl

(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów