Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


05 kwietnia 2019

Relacja filmowa z targów Automaticon 2019  


W dniach 23-29.03 w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbyły się targi Automaticon 2019. 

 

Podczas targów Automaticon 2019 miała miejsca premiera tabletów przemysłowych firmy Poindus w ofercie JM elektronik. 

 

Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się linia urządzeń ICP-DAS, która jest dedykowana redukcji zużycia energii poprzez prezycyjny monitoring i efektywne zarządzanie. 

 

Niezmiennie od lat, wielu odwiedzających pytało o komputery przemysłowe firmy iEi oraz Aplex, a także o komputery jednopłytkowe firmy ASUS. 

 

Na potrzeby targów została przygotowana ekspozycja poświęcona transmisji w warunkach przemysłowych - począwszy od switchy do Ethernetu przemysłowego a skończywszy na rozwiązaniach transmisji bezprzewodowej. 

 

Na stoisku można prezentowaliśmy wszystkie 3 warstwy LoRaWAN począwszy od modułów firmy Microchip, przez bramki Kerlink i kończąc na chmurze.

 

Wszystkich zainteresowanych tą technologią zapraszamy do odwiedzenia kompendium wiedzy na www.lorawan.com.pl

 

Zachęcamy do podtrzymania zawartych na targach kontaktów oraz do zapoznania się z krótką relacją filmową z Automaticon 2019.

 

Relacja z targów Automaticon 2019

(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów