Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


15 kwietnia 2019

Zbliża się jubileuszowa, V edycja Wireless Day!  


W dniach 03-06.06 odbędzie się jubileuszowa, V edycja Wireless Day.

 

Razem ze współorganizatorami szkolenia, firmami, Microchip, Gemalto i Kerlink zapraszamy przedstawicieli firm zainteresowanych technologią wireless do jednego z czterech miast:

 

  • 03.06 do Gdańska
  • 04.06 do Warszawy
  • 05.06 do Wrocławia
  • 06.06 do Krakowa

 

Razem z firmami Microchip i Kerlink będziemy dzielić się naszymi doświadczeniami w technologii LoRaWAN. Firma Microchip zaprezentuje ponadto możliwości protokołu MiWi - stosu, który może być wykorzystywany do tworzenia sieci topologii P2P, STAR czy MESH.

 

Podczas Wireless Day 2019 planowane są warsztaty praktyczne w oparciu o układy Microchip.

 

Współorganizatorem szkolenia jest firma Gemalto - światowy producent certyfikowanych modułów i terminali LTE. Inżynierowie przybliżą możliwości i funkcjonalności technologii LTE Cat.M/NB-IoT oraz przedstawią nowości z firmowej oferty.

 

Zupełnie nowym aspektem, który pojawi się podczas tegorocznego szkolenia, będą rozwiązania Power Solutions w aplikacjach IoT: baterie, ogniwa, kontrolery zasilania/ładowania, etc.

 

Wzorem poprzednich edycji przewidujemy atrakcyjne niespodzianki dla uczestników. Szkolenie będzie prowadzone w języku polskim i zachowa nieodpłatny charakter. Pełną agendę szkolenia przedstawimy wkrótce.

 

Nie czekaj do ostatniej chwili. Liczba miejsc ograniczona możliwościami sali. Zapisz się już dziś - formularz rejestracyjny dostępny pod linkiem>>

 

Wireless Day 2019

(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów