Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


23 kwietnia 2019

Serdecznie zapraszamy na Evertiq Expo 2019 do Warszawy w dniu 16.05.2019  


W czwartek 16 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się wystawa Evertiq Expo, będąca jednym z najważniejszych wydarzeń branży elektronicznej w Polsce. Organizatorem wystawy jest portal Evertiq (www.evertiq.pl)

 

Podczas tegorocznej wystawy specjaliści z JM elektronik będą na Państwa czekali na stoisku nr 36. 

 

Wystawa będzie doskonałą okazją dla Klientów JM elektronik aby pozyskać bezpośrednie informacje o rozwoju usług EMS i parku maszynowego naszej firmy.

 

W bieżącym roku promować będziemy także nowości z naszej oferty dystrybucyjnej. 

 

Na stoisku firmy JM elektronik będzie można zapoznać się z komputerami przemysłowymi panelowymi, jednopłytkowymi i zabudowanymi, tabletami  i dyskami przemsyłowymi SSD firm iEi, Aplex, Asus, Poindus, Innodisk.

 

Premiera w ofercie JM elektronik tabletów firmy Poindus miała miejsce w bieżącym roku podczas targów Automaticon.

 

Gościom wystawy szczególną uwagę chcemy zwrócić na tematykę wireless, czemu sprzyja oragnizacja V jubileuszowej edycji szkoleń Wireless Day.

 

Na stoisku będzie można uzyskać bliższe szczegóły odnośnie planowanej agendy oraz zgłosić chęć uczestnictwa w tym szkoleniu, które odbędzie się w dniach 03-06 czerwca br. w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie.

 

Szkolenia Wireless Day cieszą się dużą popularnością ze względu na poruszaną tematykę uwzględniającą najnowsze trendy i praktyczne rozwiązania, przydatne do zastosowania wprost w projektach.

 

Także tegoroczna edycja Wireless Day będzie zawierała szereg nowości. Oprócz dalszego przybliżania tematyki LPWAN (NB-IoT, LTE-Cat.M, LoRaWAN) nowym przedmiotem wykładów i ćwiczeń będą rozwiązania power solutions odnoszące się do zasilania układów IoT/LPWAN.

 

W planie V edycji Wireless Day jest przybliżenie uczestnikom szkolenia opracowanego przez Microchip oprogramowania MiWi do budowy sieci kratownicowych.

 

Partnerami jubileuszowej edycji Wireless Day są firmy Microchip, Kerlink i Gemalto.

 

Rejestracja zgłoszeń uczestników odywa się pod linkiem>>

 

Osoby planujące swoje przybycie na wystawę prosimy o anonsowanie pod linkiem: targi@jm.pl Zrewanżujemy się okazjonalnym upominkiem, które przygotowujemy tradycyjnie dla Klientów i Sympatyków naszej firmy. 

 

Serdecznie zapraszamy na stoisko nr 36! 

 

Exertiq Expo 2019 JM elektronik

(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów