Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


02 lipca 2019

Zapraszamy na stoisko nr 13 firmy JM elektronik podczas IT Future Expo 2019 w Warszawie  


26.09.2019 na Stadionie Legii w Warszawie odbędzie spotkanie elity polskiego IT, poświęcone technologiom dla biznesu – VII edycja IT Future Expo 2019.

 

Serdecznie zapraszamy Państwa na stoisko nr 13, gdzie inżynierowie z firmy JM elektronik zaprezentują m.in. komputery przemysłowe Aplex i iEi, tablety firmy Poindus, dyski SSD firmy Innodisk.

 

W tym roku szczególną uwagę pragniemy zwrócić na linię urządzeń produkcji ICP-DAS, dedykowaną minimalizacji zużycia energii poprzez precyzyjny monitoring i efektywne sterowanie. PMMS (Power Monitoring & Management Solution) to linia urządzeń wpisujących się w Industry 4.0.

 

Na stoisku będą mogli Państwo skorzystać z doświadczenia i wiedzy naszych inżynierów w technologiach wireless, takich jak LoRaWAN, WiFi, Bluetooth czy GSM.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska nr 13 firmy JM elektronik. Chcących zaanonsować swoją obecność prosimy o kontakt pod adresem e-mail: targi@jm.pl Zrewanżujemy się okazjonalnym upominkiem. 

 

  JM elektronik na IT Future Expo 2019  

(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów