Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


02 lipca 2019

Zapraszamy na stoisko nr 13 firmy JM elektronik podczas IT Future Expo 2019  


26.09.2019 na Stadionie Legii w Warszawie odbędzie spotkanie elity polskiego IT, poświęcone technologiom dla biznesu – VII edycja IT Future Expo 2019.

 

Serdecznie zapraszamy Państwa na stoisko nr 13, gdzie inżynierowie z firmy JM elektronik zaprezentują m.in. komputery przemysłowe Aplex i iEi, tablety firmy Poindus, dyski SSD firmy Innodisk.

 

W tym roku szczególną uwagę pragniemy zwrócić na linię urządzeń produkcji ICP DAS, dedykowaną minimalizacji zużycia energii poprzez precyzyjny monitoring i zarządzanie. PMMS (Power Monitoring & Management Solution) to linia urządzeń wpisujących się w Industry 4.0.

 

Na stoisku będą mogli Państwo skorzystać z doświadczenia i wiedzy naszych inżynierów w technologiach wireless, takich jak LoRaWAN, WiFi, Bluetooth czy GSM.

 

Szczególną pozycję w ofercie JM elektronik zajmuje Industry IT. Podczas Evertiq Expo zaprezentujemy wiodące modele przemysłowych komputerów panelowych firm IEI i Aplex, komputery jednopytkowe IEI i Asus (ARM, Tinker Board).

 
W tym roku szczególną uwagę chcemy także zwrócić Państwu na pierwszy na świecie ognioodporny dysk SSD produkcji Innodisk: Fire Shield SSD, który dostępny będzie wyłącznie na stoisku JM elektronik.
 
Dysk Fire Shield SSD jest odprony na działanie temperatury sięgającej 800 st.C aż do 30 minut.
 
Producentowi tego dysku, firmie Inndisk, przyświecała idea zachowania danych gromadzonych w komputerach np. umieszonych w środkach transportu, które to dane byłyby bezpieczne pomimo udziału tego środka w katastrofie.
Dane z ostatniej chwili sprzed zdarzenia zapisane na bezpiecznym, odpornym na pożar nośniku, stają się kluczowe dla rozwikłania przyczyny wypadku i zapobiegania takim zdarzeniom w przyszłości.
 
Dysk Fire Shield sprawdzi się także w roli czarnej skrzynki w systemach wojskowych, instalacjach specyficznie zagrożonych pożarem (przemysł rafineryjny, chemiczny) a nawet w systemach monitoringu przeciw pożarowego.
 
Dysk Fire Shield SSD będzie prezentowany na wystawie Expo zaraz po jego prezentacji na targach Defence&Security Equipment International w Londynie.
 
Osoby zainteresowane dokumentacją techniczną dysku Fire Shield SSD firmy Innodisk oraz cennikiem prosimy o kontakt pod adresem e-mail: iit@jm.pl

Innodisk ognioodporny dysk SSD

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska nr 13 firmy JM elektronik. Chcących zaanonsować swoją obecność prosimy o kontakt pod adresem e-mail: targi@jm.pl Zrewanżujemy się okazjonalnym upominkiem. 

 
 
   JM elektronik na IT Future Expo 2019   

  
  

(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów