Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


29 lipca 2019

Nie daj się wyprzedzić! Konferencja MASTERs 2019 - na zapisy najwyższy czas!  


Zapraszamy do udziału w konferencji MASTERs organizowanej przez firmę Microchip w Berlinie w dniach 16-19.09.2019

 

Konferencja MASTERs to cykl konferencji technicznych organizowanych na całym świecie. Edycja w Berlinie jest jedyną organizowaną w tym roku w Europie.

 

Udział w konferencji jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami, a także poznania inżynierów Microchip odpowiedzialnych za poszczególne produkty.

 

Tegoroczna edycja będzie pierwszą, podczas której zostanie zaprezentowana oferta firmy Microsemi od czasu jej przejęcia przez Microchip.

 

Zajęcia będą prowadzone przez inżynierów i projektantów, którzy są odpowiedzialni za tworzenie produktów. W ostatnim czasie prym wśród światowych technologicznych trendów wiedzie komunikacja bezprzewodowa oraz bezpieczeństwo, dlatego inżynierowie firmy Microchip tym aspektom poświęcą dużą część zajęć. Skupimy się na rozwijaniu technologii wireless takich jak LoRaWAN czy Bluetooth i zapewnieniu bezpieczeństwa w komunikacji.

 

W tym roku organizatorzy przygotowali 65 zajęć wykładowych oraz 33 zajęcia praktyczne. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej edycji MASTERs>>


Przedstawicieli firm zainteresowanych uczestnictwem prosimy o kontakt pod adresem e-mail: microchip@jm.pl

 

Jeżeli nie mogą Państwo uczestniczyć w wydarzeniu MASTERs 2019 to zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony internetowej, gdzie publikujemy informację o szkoleniach organizowanych przez JM elektronik.

 

Microchip MASTERs 2019

(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów