Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


22 października 2019

JM elektronik rekrutuje na Politechnice Śląskiej - zapraszamy do odwiedzenia stoiska nr 81 podczas Giełdy Pracodawcy i Przedsiębiorczości 24.10.2019  


W związku z dynamicznym rozwojem firmy JM elektronik prowadzi rekrutację ciągłą na wybrane stanowiska. Aktualnie poszukujemy kandydatów na inżynierów aplikacyjnych, technologów a także monterów elektroniki.

 

Już w najbliższy czwartek, 24.10 odbędzie się 13 edycja Giełdy Pracodawcy i Przedsiębiorczości. Wydarzenie będzie miało miejsce w Hali ,,Nowa” Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej.


Dołącz do naszego Zespołu.


Interesuje Cię tematyka wireless? Jeżeli znasz język angielski w stopniu umożliwiającym studiowanie dokumentacji technicznej i komunikację, chcesz podnosić kwalifikacje na zagranicznych szkoleniach, znasz podstawy programowania w języku C, programowałeś AVR/PIC/ARM-Cortex? – czeka na Ciebie stanowisko Inżyniera Aplikacyjnego ds. półprzewodników lub komunikacji bezprzewodowej! Będziesz zawsze pierwszy poznawał nowości światowych producentów, zanim jeszcze trafią do sprzedaży. Będziesz szkolił kluczowych Klientów JM elektronik z najnowszych technologii.

 

Trwa rekrutacja na stanowisko Inżyniera Procesu/Technologa. Szukamy osoby, która obejmie nadzór technologiczny nad przebiegiem procesu produkcji kontraktowej elektroniki. Będziesz miał kontakt z najnowocześniejszymi na rynku maszynami do automatycznej produkcji elektroniki w technologii SMT i robotami, będziesz miał realny wpływ na projekty produkcyjne realizowane w JM elektronik dla najlepszych marek w Polsce, nauczysz się wiodących na świecie standardów zarządzania jakością.

 

Szukamy również Montażystek i Monterów Urządzeń Elektronicznych w naszym Zakładzie Produkcyjnym w Zabrzu. Oferujemy pracę w dobrej atmosferze, bardzo dobrych warunkach w jakich powstaje elektronika, w przewidywalnych godzinach pracy, z szeregiem benefitów i perspektywą rozwoju.

 

Chcesz się z nami spotkać? Napisz do nas na kariera@jm.pl

 

Giełda Pracodawcy i Przedsiębiorczości 2019 Politechnika Śląska

(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów