Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.Nissei Electric


Produkty w ofercie
Nowości

Nissei Electric to japoński producent kondensatorów foliowych – firma istnieje od 1959 roku. Po ostatnich przekształceniach i otwarciu fabryk w Chinach ich produkty zapewniają „japońską jakość” w bardzo przystępnych cenach. Firma zatrudnia obecnie 854 osoby i produkuje miesięcznie do 114mln kondensatorów.

 

Zapewne wielu z państwa zaglądając do wnętrza sprzętu RTV/AGD japońskich firm zwróciło uwagę na fakt, że kondensatory foliowe występują tam w wykonaniach z charakterystyczna obudowa z żywic epoksydowych, zamiast popularnych w Europie kondensatorów w plastikowych prostokątnych kubkach - ich wymiary są mimo to często porównywalne, a ten sam raster i sposób konfekcjonowania na taśmie (Ammo-Pack) umożliwia zamienne stosowanie obu rodzajów kondensatorów w istniejącym już projekcie, bez wprowadzania zmian technologicznych.

 

Nissei Electric może pochwalić się bogatą lista referencyjna takich firm jak SONY, Casio, Canon, OSRAM, NEC, Toshiba, Ricoch, Mitsubishi, Delphi, Clarion, Cosel, SHARP, HUAWEI, GE Lighting i innych.

 

Zachęcamy do składania zapytań, być może i Państwa firma dołączy do tego grona zadowolonych klientów.

 

Udostępniamy również papierowe katalogi.

 

Najciekawszym punktem oferty firmy Nissei Electric są precyzyjne kondensatory poliestrowe o niewielkich wymiarach, przeznaczone do precyzyjnych układów analogowych oraz techniki oświetleniowej - przykładem jest seria AMZ. Natomiast dla aplikacji audio, istnieje specjalne wykonanie, z wyprowadzeniami z miedzi beztlenowej (seria AMF).

 

W naszej ofercie magazynowej znajduje się obecnie seria MMT - są to kondensatory poliestrowe o rastrze 5mm, konfekcjonowane na taśmie , są to zamienniki do np.: Wima MKS2 oraz Epcos B32529 (pełne informacje w katalogu produktów na naszej stronie, można użyć wyszukiwarki wpisując symbol MMT)

 

Dla branży motoryzacyjnej oraz miejsc w których występują przez długi okres wysokie temperatury, polecamy kondensatory z dielektrykiem z polisulfidu fenylenu (seria AHS) (-55 do 125C).

 

Pozostałą ofertę stanowią kondensatory z dielektrykiem z metalizowanej foli polipropylenowej oraz poliestrowej, w tym również kondensatory klasy X2 (seria MP1).

 

Ofertę uzupełnia seria CHA - kondensatorów foliowych do montażu SMD (do +125C).


Strona producenta: en.new-nissei.com/


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów