Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.ASUS


Produkty w ofercie
Nowości

Firma ASUS należy do światowej czołówki producentów elektroniki użytkowej, laptopów i smartfonów. Klienci cenią firmę ASUS za produkty wyróżniające się na tle konkurencji wysoką jakością wykonania, atrakcyjnym designem oraz innowacyjnością. Produkty sygnowane logo ASUS kierowane są do segmentu premium i z reguły charakteryzują się wysokimi parametrami technicznymi.

 

Dążąc do ciągłego rozwoju asortymentu, budując globalne trendy, jak Internet Rzeczy, z początkiem 2018 roku firma wprowadziła na rynek komputery jednopłytkowe Tinker Board, konkurencyjne dla tzw. ,,owocowych platform", płyty główne IPC wraz z szeregiem fabrycznych akcesori ułatwiających aplikację, jak zasilacze, ramki mocujące czy obudowy typu embedded.

 

Silna pozycja firmy na światowym rynku pozwala zaoferować firmie ASUS szereg korzyści dla swoich Klientów z sektora B2B, jak szybszą dostępność w oparciu o powszechną sieć dystrybucji, dłuższy czas ochrony wprowadzonych linii produktowych, wyższą jakość wykonania, bardzo dobry stosunek jakości do ceny.


Strona producenta: www.asus.com


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów