Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.Custom


Produkty w ofercie
Nowości
CUSTOM Engineering to włoska spółka akcyjna o kapitale 6 mln EUR założoną w 1992r. Jej celem było tworzenie mechatronicznych (mechaniczno-elektronicznych) rozwiązań, szczególnie dla wschodzącego rynku drukarek.

18 lat rozwijania produktów na konkretne potrzeby klientów, pozwoliło zdobyć zespołowi CUSTOM ogromną wiedzę techniczną oraz doświadczenie z wielu różnych sektorów rynku.

Od momentu założenia firma inwestuje jak najwięcej w badania i rozwój, w produkty i nowe rozwiązania. Dowodem na to jest fakt że 50% ze 175 pracowników CUSTOM to pracownicy R&D, projektowania, jakości, certyfikacji, wsparcia technicznego. Pozostała połowa zajmuje sie się sprzedażą, logistyką i administracją.
 
Nie bez znaczenia jest fakt, iż cały hardware (elektronika i mechanika) oraz software (firmware, sterowniki, oprogramowanie) są wytwarzane w obrębie firmy. Pozwala to w pełni kontrolować jakość oraz pozwala szybko reagować na wymagania klientów.

Produkcja jest zarządzana i organizowana przez siedzibę główną, przy współpracy z zewnętrznymi partnerami (podwykonawcy we Włoszech i Indiach, spełniający wymagania ISO 9001). Ponadto CUSTOM Engineering posiada 85% udziałów firmy Custom Produtction Europe z siedzibą w Rumunii, której celem jest produkcja prostych podzespołów dla sektora OEM, mechanizmów drukujących i drukarek. Wśród klientów CUSTOM znajdziemy takie firmy jak IBM, Olivetti, OKI, Wincor Nixdorf, Hitachi.

Firma CUSTOM uzyskała następujące certyfikaty jakości:
 
  • ISO 9001/2000
  • CE, UL/cUL, TUV, CCC in progress
  • MURST


Jako doświadczony autoryzowany dystrybutor posiadający odpowiednie kompetencje techniczne i organizacyjne, nasza firma prowadzi dla zakupionych w JM elektronik drukarek produkcji CUSTOM Engineering autoryzowany serwis. Pozwala to zdecydowanie skrócić czas i koszty napraw i konserwacji zarówno gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych. Drukarki termiczne Custom Engineering to wyroby przeznaczone na rynek zastosowań przemysłowych, outdoor (biletomaty, parkometry, automaty sprzedające itp.) pracujące często w szczególnie trudnych warunkach, narażone na warunki atmosferyczne czy zapylenie. Jako urządzenia mechatroniczne wymagają okresowych konserwacji. Stąd też dostęp do sprawnego serwisu jest niewątpliwie ważną przewagą nad ofertą typowych firm handlowych czy też nad drukarkami produkowanymi na Dalekim Wschodzie.   


Strona producenta: www.custom.it/


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów