Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.RedPine Signals


Produkty w ofercie
Nowości

Miło nam poinformować, że zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem amerykańskiej firmy RedPine Signals.

Firma Redpine Signals powstała w 2001 roku. Od początku swojego istnienia koncentruje się na rozwoju technologii bezprzewodowej, a w szczególności na zagadnieniach związanych z Wi-Fi.

Dostarczane przez RedPine Signals rozwiązania bazują na protokołach 802.11 a/b/g oraz najnowszym 802.11n single stream, który pozwala na osiągnięcie transmisji do 150Mb/s. Ponadto dostarcza produkty bazujące na technologii WiMAX (802.16e).

RedPine Signals oferuje swoje produkty w formie specjalizowanych układów scalonych (SoC) wykonanych w technologii 65nm oraz jako gotowe moduły radiowe. Moduły posiadają standardowe interfejsy komunikacyjne UART lub SPI. Charakteryzują się bardzo niskim poborem mocy i prostotą implementacji. Moduły świetnie współegzystują z układami radiowymi Bluetooth. W następnych wydaniach naszego newslettera będziemy przybliżać poszczególne moduły z oferty RedPine Signals.

Typowe aplikacje, w których wykorzystywane są układy RedPine Signals to:

 

  • Telefony Voice Over WiFi (VoWIFI)
  • Komunikacja pomiędzy urządzeniami przemysłowymi (M2M)
  • Zdalne systemy akwizycji danych np.: Systemy odczytu liczników mediów (prąd, gaz, woda, ciepło)
  • Urządzenia z komunikacją bezprzewodową typu HandHeld
     

Strona producenta: www.redpinesignals.com


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów