Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.Innodisk


Produkty w ofercie
Nowości

InnoDisk Corporation to ceniony tajwański producent, oferujący przede wszystkim pamięci typu flash dla wszelkich aplikacji przemysłowych i systemów wbudowanych.

Dzięki dużemu doświadczeniu i głębokiej wiedzy, InnoDisk jest w stanie tworzyć pamięci wysokiej jakości, dużej niezawodności, przy zachowaniu relatywnie niewielkich kosztów.

W ofercie InnoDisk można znaleźć :

 

  • Dyski i karty typu embedded


Tutaj znajdziemy 2,5-calowe dyski typu Solid State Drive (SSD), będące znakomitą alternatywą dla standardowych dysków HDD, m.in. dzięki znacznie większej wytrzymałości, niezawodności czy szybkości odczytu/zapisu. Do wyboru są dyski o pojemnościach od 128MB do 128GB, współpracujące z szeregową magistralą SATA lub równoległą ATA.

W tej grupie znajdziemy również karty typu Compact Flash. Do wyboru mamy wersje bardzo szybkich kart single channel (pojemności od 128MB do 2GB, max. odczyt/zapis: 20MB/sek/10Mb/sek) oraz dual channel (od 1GB do 16GB, odczyt/zapis: 40MB/sek/20MB/sek).
Znakomitym rozwiązaniem są również pamięci EDC (Embedded Disk Card) wyposażone w interfejs IDE (pojemności od 128MB do 8GB) oraz niewielkie (20.5x39.2x8mm) i bardzo lekkie (5g) dyski typu Disk on Module SATADOM z interfejsem Serial ATAI (1,5Hz) oraz z wbudowanym pinem zasilającym (brak konieczności zasilania zewnętrznym kablem).
Dodatkowo w tej grupie znajdziemy pamięci flash USB EDC (wersje leżące i stojące, pojemności 256MB, 512MB, 1GB, 2GB, 4GB i 8GB).

 

  • Pamięci dynamiczne DRAM


Tutaj InnoDisk ma do zaoferowania popularne odmiany pamięci, takie jak DDR, DDR2, DDR3, SDRAM, EDO, FPM, ale w wersjach przemysłowych. Oprócz standardowych wersji pamięci SIMM, DIMM oraz SO-DIMM znajdziemy tutaj rozwiązania dla aplikacji serwerowych, a więc DRAM wyposażone w funkcję ECC (Error Correction Code) oraz pamięci dostosowane do pracy w ciężkich warunkach termicznych (od -40oC do +80oC).

Należy jeszcze nadmienić, że oprócz wymienionych już pamięci DRAM, zdecydowana większość rozwiązań Innodisk dostępna jest w wersjach o rozszerzonym zakresie temperatur pracy od -40oC do +80oC.

 

Prezentacja firmowa firmy Innodisk

 


Strona producenta: www.innodisk.com


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów