Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.IRTOUCH


Produkty w ofercie
Nowości

Firma IRTOUCH Systems Co., Ltd., to czołowy producent paneli dotykowych w technologii IR z siedzibą w Pekinie. W jego ofercie znajdziemy niezawodne rozwiązania do zastosowania w aplikacjach przemysłowych, POS, medycznych, kioskach multimedialnych, automatach biletowych czy automatach do gier.


Zaletą paneli wykonanych w technologii IR jest krótki czas reakcji, wysoka przejrzystość oraz dokładność, odporność na zadrapania i uszkodzenia oraz wpływy środowiska zewnętrznego (wilgoć, brud, światło słoneczne – seria E wersja IS), a także możliwość stosowania z większością wyświetlaczy o przekątnej od 6,4” do nawet 100”.


W ofercie IRTOUCH Systems znajdziemy panele wandalo-odporne, w wykonaniu IP67, z interfejsem USB lub RS232 czy multitouch! Do wszystkich producent oferuje sterowniki oraz oprogramowanie kalibrujące.


Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych produktów są posiadane przez IRTOUCH certyfikaty CE, FCC oraz produkcja zgodna z wymogami normy ISO9001: 2000.
 


Strona producenta: www.irtouch.com


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów