Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.Gemalto


Produkty w ofercie
Nowości

Cinterion - moduły M2MFirma Cinterion Wireless Modules (poprzednio Siemens Wireless Modules, a obecnie część Gemalto) z siedzibą w Monachium jest światowym liderem w produkcji urządzeń komunikacji bezprzewodowej M2M (Machine-To-Machine). Moduły te oparte są o standardy CDMA, GSM lub/i UMTS co pozwala użytkownikom na praktycznie nie limitowaną mobilność spowodowaną globalnym zasięgiem tych technologii. Obecny od 15 lat na rynku Centirion oferuje najwyższej jakości kompleksowe rozwiązania w zakresie modułów i terminali GSM/GPRS/EDGE oraz UMTS/HSPA. Dodatkowym atutem rozwiązań Cinterion jest zastosowanie w nich takich technologii jak Java, GPS czy montażu LGA.

 

Jako że moduły Cinterion przeznaczone są do stosowania również w aplikacjach przemysłowych i motoryzacji firma opracowała i wprowadziła do oferty moduły MIM (Machine Identification Module). MIM to niejako odpowiednik SIM wyposażony w dodatkowe cechy umożliwiające m.in. jednoznaczne rozpoznanie/uwierzytelnienie urządzenia, pracę w szerokim zakresie temperatur, wilgotności, odporność na drgania, dugi czas życia czy małe wymiary.

 

Proces produkcyjny oraz organizacja firmy są zgodne z wymaganiami norm ISO TS16949, ISO 9001 oraz VDA 6.2 natomiast produkty spełniają wymagania dyrektywy RoHS i WEEE (terminale).

 

Urządzenia z logo Cinterion z powodzeniem stosowane są m.in. w branży motoryzacyjnej, logistyce, elektronicznych systemach poboru opłat, w systemach zabezpieczeń oraz zdalnej kontroli, w inteligentnych systemach pomiarowych i zbierania danych, medycynie, systemach płatności (POS).

 

Podejmując decyzję o zastosowaniu modułów Centirion możecie Państwo liczyć na wsparcie techniczne podczas całego procesu wdrożenia jak również pomoc posprzedażną.

 

Zastosowanie:

 

  • inteligentne systemy pomiarowe
  • ochrona
  • śledzenie pojazdów/logistyka
  • płatności
  • monitoring zdalny
  • motoryzacja
  • komputery mobilne

 

JM elektronik jest oficjalnym dystrybutorem rozwiązań marki Cinterion w Polsce.
 


Strona producenta: www.cinterion.com


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów