Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.Axiomtek


Produkty w ofercie
Nowości

 

Założona w 1990 roku na Tajwanie firma Axiomtek, jest jednym z wiodących dostawców kompleksowych rozwiązań w zakresie komputerów przemysłowych i wbudowanych.  Dzięki temu iż  Axiomtek  posiada biura w USA, Niemczech, Włoszech oraz Chinach marka ta jest znana i uznana niemal na całym świecie.

 

W szerokiej ofercie tego producenta znajdziemy m.in.  komputery jednopłytkowe (płyty główne, system-on-module), komputery panelowe i wbudowane, platformy „digital signage”, komputery medyczne, monitory dotykowe i urządzenia sieciowe. Przykładowymi zastosowaniami są aplikacje typu gaming, POS, kiosk, rozwiązania medyczne, militarne i transportowe, systemy bezpieczeństwa i ochrony danych, reklama audiowizualna.

 

Produkty Axiomtek to kreatywne rozwiązania spełniające wszelkie wymagania klientów. Zaawansowana technologia i dbałość o aspekty jakościowe pozwala oferować produkty niezawodne i innowacyjne. Firma dysponuje wykwalifikowaną kadrą inżynierską i nowoczesnym parkiem maszynowym, pracuje w oparciu o system jakości ISO9001 oraz ISO 13485: 2003, spełnia także standardy środowiskowe wymagane przez ISO 14001.


Strona producenta: www.axiomtek.com


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów