Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Dołącz do nas


KIM JESTEŚMY
 
JM elektronik Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku komponentów elektronicznych w Polsce. Od 25 lat zajmujemy się dystrybucją komponentów elektroniki – w szczególności mikrokontrolerów, układów komunikacji bezprzewodowej, diod świecących, komputerów przemysłowych, urządzeń automatyki i wielu innych. Oferujemy również profesjonalną usługę montażu elektroniki na zlecenie (EMS).
 
Podstawą naszego sukcesu są Ludzie, dlatego ciągle rozwijamy i doskonalimy naszą organizację Jesteśmy postrzegani na rynku pracy jako rzetelny i solidny pracodawca. Nasz zespół to wartościowi, ambitni ludzie, których kompetencje gwarantują najwyższy poziom świadczonych usług. 
 
Zapewniamy pracę w firmie o silnie ugruntowanej pozycji rynkowej, stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia, rozwój zawodowy poprzez system szkoleń krajowych i zagranicznych, wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiągnięć oraz pakiet socjalny (w tym opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie).
 
Wielokrotnie byliśmy laureatem rankingu „Gazele Biznesu”,   który to jest rankingiem najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. 
 
 
JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ
 
W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy w naszych szeregach mamy miejsce dla osób, które chcą osiągnąć sukces. Do naszego zespołu zapraszamy osoby kreatywne, z inicjatywą, które są nastawione na podejmowanie i realizację ambitnych celów zawodowych.
 
W zależności od wykształcenia i doświadczenia oferujemy pracę m.in.  w działach:
 
 • Sprzedaży
 • Zakupów i Logistyki
 • Zarządzania Produktami (technicznego wsparcia sprzedaży)
 • Montażu THT, SMD
 • Planowania i Przygotowania Produkcji
 • Jakości
 • Marketingu
 • Księgowości
 • Kadr-Płac
 • IT
 • Magazynie
 • Serwisie
 
 
Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie proszone są o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres email: kariera@jm.pl 
 
Zapraszamy do śledzenie aktualnych ofert pracy Aktualne oferty pracy.
 
 
PROCES REKRUTACYJNY
 
Proces rekrutacyjny w zależności od stanowiska odbywa się w kilku etapach

 

Etap pierwszy – analiza CV

 

Selekcja nadesłanych dokumentów aplikacyjnych pod względem wymogów formalnych, tj. wykształcenia, doświadczenia zawodowego, specyficznych umiejętności i wymaganych uprawnień

 

Etap drugi – rozmowa kwalifikacyjna

 

Kandydaci spełniających  wymogi formalne zostają zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

 

Podczas spotkania weryfikowane są informację zawarte w dokumentach aplikacyjnych oraz sprawdzane są wymagane umiejętności.

 

W przypadku stanowisk produkcyjnych  jest to np. weryfikacja umiejętności lutowania oraz znajomości komponentów elektronicznych.

 

Stanowiska specjalistyczne wymagają przygotowania prezentacji lub wykonania zadania z zakresu wiedzy związanej z stanowiskiem.

 

Dodatkowo weryfikowane są predyspozycje osobowościowe kandydata, motywacja do pracy oraz oczekiwania finansowe.

 

 

Etap trzeci - II rozmowa kwalifikacyjna i decyzja o zatrudnieniu

 

Osoby aplikujące na stanowiska specjalistyczne lub wyższego szczebla, po pierwszej rozmowie kwalifikacyjne zapraszane są na drugie spotkanie, w którym uczestniczy bezpośredni przełożony i jeśli wymaga tego stanowisko osoba z Zarządu.

 

Kandydaci mogą zostać poproszeni o wskazanie osób z poprzednich miejsc zatrudnienia, które mogłyby udzielić im referencji.

 

Podjęcie decyzji o wyborze kandydata przebiega  przy udziale wszystkich osób zaangażowanych  w proces rekrutacji.

 

 

Etap czwarty - zakończenie procesu rekrutacji

 

Wszyscy kandydaci biorący udział w rozmowie rekrutacyjnej otrzymują odpowiedź po zakończonym procesie rekrutacji.

 (c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów