Oferta ważna do: 31.10.2017

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

INŻYNIER W DZIALE TECHNOLOGII PROCESÓW

Miejsce pracy:  Zabrze

 Główne zadania:

  • Nadzór technologiczny nad przebiegiem procesu
  • Analiza dokumentacji Klienta pod kątem możliwości montażowych
  • Tworzenie technologii oraz dokumentacji produkcyjne
  • Wprowadzanie nowych rozwiązań technologicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe elektroniczne lub pokrewne
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień dotyczących montażu elektroniki
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Sumienność, dokładność, rzetelność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Chęć ciągłego rozwoju

Oferujemy:

  • Stabilna forma zatrudnienia - umowa o pracę na pełny etat
  • Pakiet świadczeń socjalnych po okresie próbnym:
  • ubezpieczenie na życie,
  • opieka medyczna,
  • dofinansowanie do karty MultiSport,
  • możliwość dofinansowania wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dla dzieci

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:  kariera@jm.pl

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez JM elektronik spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gliwicach przy ul. Karolinki 58."

(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów