Oferta ważna do: 30.06.2017

Miejsce pracy: ZABRZE

Zakres obowiązków

  • Montaż podzespołów i urządzeń elektronicznych;
  • Programowanie, testowanie i uruchamianie zmontowanych podzespołów i urządzeń;
  • Kontrola jakości;

Wymagane kwalifikacje i umiejętności

  • Wykształcenie średnie preferowane elektroniczne lub pokrewne;
  • Umiejętność lutowania, znajomość elementów elektronicznych;
  • Sumienność, dokładność, rzetelność;
  • Mile widziane doświadczenie w produkcji elektroniki;

Oferujemy

  • Stabilna forma zatrudnienia - umowa o pracę na pełny etat;
  • Pakiet świadczeń socjalnych po okresie próbnym (w tym ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport, możliwość dofinansowania wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dla dzieci).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:  kariera@jm.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: ( Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Obszar działania:  cała Polska

Oferujemy pracę w Dziale Sprzedaży (sprzedaż w sektorze B2B). Praca w siedzibie Spółki lub zdalna ze wsparciem Kierowników Produktów i Koordynatorów ds. sprzedaży, zatrudnionych w siedzibie spółki.

 Główne zadania:

  • Realizacja powierzonych planów sprzedaży
  • Pozyskiwanie zamówień od klientów
  • Przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Ciągłe dążenie do poprawy satysfakcji klientów
  • Monitorowanie i raportowanie osiąganych wyników celem maksymalizacji szans sprzedaży
  • Wizyty u klientów

 Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B
  • Wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane elektronik, automatyk, elektryk)
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji i analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wymagana znajomość branży dystrybucji komponentów elektronicznych, komputerów przemysłowych lub/i produkcji urządzeń elektronicznych

 Oferujemy:

  • stabilna forma zatrudnienia - umowa o pracę na pełny etat, stałe godziny pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • ubezpieczenie na życie, bezpłatna opieka medyczna
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • możliwość dofinansowania wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dla dzieci

Co dodatkowo zyskasz dołączając do naszego Zespołu:

  • Bardzo przyjazną atmosferę w pracy z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą,
  • Dostęp do najnowszych technologii branżowych z możliwością ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • Dużą samodzielność w działaniu,
  • Podejmowanie wraz Zespołem JM ciekawych wyzwań zawodowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:  kariera@jm.pl

www.jm.pl    www.jm-ems.pl

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez JM elektronik spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gliwicach przy ul. Karolinki 58".

Oferta ważna do: 31.05.2017

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. zakupów/ Kupiec (elementy elektroniczne)

Miejsce pracy: Gliwice

  • realizacja procesów zakupowych zgodnie z istniejącymi potrzebami i polityką jakości
  • analiza rynku dostawców, poszukiwanie nowych dostawców w oparciu o plan rozwoju grupy produktowej (we współpracy z Kierownikiem Produktu)
  • analiza potrzeb zakupowych zgłaszanych przez inne działy Spółki, proponowanie zamienników
  • optymalizacja cen zakupu , współpraca z logistykiem

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (elektronik, elektryk, automatyk)
  • doświadczenie w zakupach B2B (znajomość rynku elementów elektronicznych będzie dodatkowym atutem)
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodną komunikację z dostawcami
  • umiejętność negocjacji z dostawcami i aktywnego szukania nowych źródeł dostaw
  • dodatkowym atutem będzie znajomość kultury/specyfiki Dalekiego Wschodu
  • mile widziane osoby pasjonujące się elektroniką

Oferujemy:

  • stabilna forma zatrudnienia - umowa o pracę na pełny etat
  • stałe godziny pracy
  • ubezpieczenie na życie
  • bezpłatna opieka medyczna

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:  kariera@jm.pl

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez JM elektronik spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gliwicach przy ul. Karolinki 58."

(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów