Oferta ważna do: 31.01.2017

Zakres obowiązków

  • Montaż podzespołów i urządzeń elektronicznych;
  • Programowanie, testowanie i uruchamianie zmontowanych podzespołów i urządzeń;
  • Kontrola jakości;

Wymagane kwalifikacje i umiejętności

  • Wykształcenie średnie preferowane elektroniczne lub pokrewne;
  • Umiejętność lutowania, znajomość elementów elektronicznych;
  • Sumienność, dokładność, rzetelność;
  • Mile widziane doświadczenie w produkcji elektroniki;

Oferujemy

  • Umowę o prace w pełnym wymiarze godzin (system 2 zmianowy);
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Pakiet ubezpieczeń (medyczne, na życie) po okresie próbnym;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:  kariera@jm.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: ( Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów