Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Polityka jakości


JM elektronik zajmuje znaczącą, utrwaloną wieloletnim doświadczeniem pozycję wśród polskich dostawców produktów i usług dla branży elektroniki profesjonalnej.


Rozwój osiągamy poprzez konsekwentne kształtowanie wizerunku firmy jako wiarygodnego i kompetentnego partnera przestrzegającego etycznych i prawnych reguł prowadzenia biznesu, ukierunkowanego na osiągnięcie sukcesu ekonomicznego i rynkowego.


Mając świadomość konieczności ciągłego monitorowania i zapewniania potrzeb oraz oczekiwań Klientów, dbamy o staranne wywiązywanie się z przyjętych zobowiązań rozwijając partnerskie relacje z zainteresowanymi stronami oparte na wzajemnych korzyściach i poszanowaniu interesów.

 

Stosowany system zarządzania jakością oparty na standardach normy PN-EN ISO 9001:2015 uznajemy za nowoczesny instrument kierowania i nadzorowania, zorientowany procesowo na spełnianie wymagań odbiorców i użytkowników oraz systematyczne doskonalenie działań i ich wyników w odniesieniu do oferowanych wyrobów przy jednoczesnym ekonomicznie uzasadnionym wykorzystywaniu potencjału finansowego. Doceniając znaczenie systemowego podejścia do działań zarządzania, deklarujemy osobiste wsparcie na rzecz optymalizowania warunków zabezpieczających skuteczność realizacji niniejszej polityki, w tym kreowanie kultury pracy nacechowanej świadomością i zaangażowaniem pracowników.
 

30.04.2018

Sławomir Pieszczek

/Prezes Zarządu/

JM elektronik sp. z o.o.(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów