Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

TANK-GM45A – odporny na niskie i wysokie temperatury, bezwentylatorowy, wydajny komputer wbudowany


02 lipca 2010

Kategoria: Komputery przemysłowe


W ofercie firmy iEi Technology Corp. pojawia się nowy, bezwentylatorowy komputer wbudowany TANK-GM45A. Podstawowym atutem jest możliwość pracy w poszerzonym zakresie temperatur od -20oC do 70oC. Drugą istotną zaletą jest znaczna moc obliczeniowa - komputer występuje w dwóch wersjach procesorowych: z CPU Intel Core Duo 2.4GHz P8600 3MB L2 Cache oraz Intel Celeron M 2.0GHz 575 1MB L2 Cache. Płyta wyposażona jest w chipset Intel GM45 + ICH9M. Komputer wyposażony jest w moduł RAM SO-DIMM o pojemności 2 GB. Dzięki takiemu zestawieniu elementów jednostka posiada bardzo dużą wydajność i może znaleźć zastosowanie w wymagających aplikacjach.

 

Standardem w tego typu komputerach produkcji iEi Technology Corp. jest zastosowanie podwójnej gigabitowej karty sieciowej. Oprócz tego TANK-GM45A posiada interfejsy: 4xUSB 2.0, 1xRS-232, 1xRS-422 lub 485 i 1xPS/2 dla klawiatury lub myszki. Wewnątrz obudowy znajduje się kieszeń na dysk 2.5'' SATA HDD. Dodatkowo komputer wyposażony jest w system graficzny z wyjściem VGA pozwalający na dekodowanie High Performance MPEG-2, WMV9(VC-1) oraz H.264(AVC).

 

Całości dopełnia aluminiowa mocno użebrowana obudowa pełniąca dodatkowo funkcję radiatora oraz specjalny system One Key Recovery pozwalający na szybkie tworzenie kopi zapasowej i odzyskiwanie systemu. Dzięki stworzeniu takiej konfiguracji sprzętowej komputer ten podoła skomplikowanym zadaniom w bardzo trudnych warunkach pracy.  

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów