Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

WISE-4000 – sterownik programowany z wykorzystaniem prostych instrukcji warunkowych IF-THEN-ELSE


27 lipca 2010

Kategoria: Automatyka przemysłowa


Gama produktów przeznaczonych do przemysłowej komunikacji M2M firmy ICP DAS w ofercie JM elektronik wzbogaciła się o sterownik programowalny serii WISE (Web Inside, Smart Engine).

 

Urządzenie oznaczone jako WISE-4000 przeznaczone jest do sterowania i zdalnej kontroli urządzeń i procesów przemysłowych oraz zbieranie i analizę danych.

 

Użytkownik ma do dyspozycji 3 wejścia cyfrowe, 3 wyjścia cyfrowe, 8 wejść analogowych, wbudowany modem GSM/GPRS, port Ethernet, 2 porty RS232 oraz 1 port RS485. Najistotniejszą funkcjonalnością odróżniającą sterownik WISE-4000 od konkurencyjnych produktów jest wbudowany w urządzenie serwer WWW z zaimplementowaną obsługą instrukcji warunkowych IF-THEN_ELSE. Dzięki tej innowacji, WISE-4000 oferuje intuicyjny i przyjazny w użyciu interfejs użytkownika, oparty o przeglądarkę internetową. Umożliwia to tworzenie prostych i logicznych sterowań poprzez kilka łatwych operacji, nie wymagających umiejętności programowania. Urządzenie wykorzystuje do komunikacji protokół Modbus/TCP, co pozwala na jego łatwą integrację z dowolnym oprogramowaniem SCADA.

 

Sterownik WISE-4000 jest przystosowany do zasilania dowolnym napięciem stałym z zakresu od +10VDC do +30VDC oraz pracy w trudnych warunkach przemysłowych z temperaturami otoczenia od -20oC do +70oC. Montaż urządzenia możliwy jest z wykorzystaniem szyny DIN lub za pomocą zestawu do montażu naściennego dołączonego do urządzenia.

  

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów