Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

WP-8446 - Sterownik z serii WinPAC wyposażony w 4 sloty I/O


23 sierpnia 2010

Kategoria: Automatyka przemysłowa


Sterownik WP-8446 to nowa generacja kontrolerów z serii WinPAC z systemem Windows CE. Urządzenie wyposażone jest w wydajne i funkcjonalne oprogramowanie InduSoft Web Studio i ISaGRAF.

 

InduSoft posiada jeden z najpotężniejszych zintegrowanych zbiorów modułów automatyki, który zawiera wszystkie elementy potrzebne do rozwoju interfejsu człowiek-maszyna (HMI) oraz nadzoru i kontroli akwizycji danych (SCADA). ISaGRAF jest oprogramowaniem do tworzenia programów na PLC obsługującym wszystkie pięć języków IEC61131-3 (LD, ST, FBD, SFC, FC).

 

 

WP-8446 oparto na procesorze PXA270 (520 MHz) z systemem Windows CE.NET 5.0. Wyposażono go również w wiele interfejsów I/O takich jak: dwa porty 10/100 Base-TX Ethernet, 4 porty RS-232/485, 1 VGA, 1 port USB oraz 4 gniazda dla wysokiej wydajności modułów I/O z magistralą równoległą (wysoki profil seria I-8K) lub modułów I/O z magistralą szeregową (Hot-Swap wysoki profil seria I-87K). Kontroler posiada również 128MB SRAM, 512KB SRAM z podwójnym podtrzymaniem bateryjnym, 96MB FLASH i 16GB microSD. W celu zapewnienia niezawodności pracy zastosowano podwójne timery Watchdog, redundantne zasilanie, wspomniany wcześniej SRAM z podwójnym podtrzymaniem bateryjnym oraz dwa porty Ethernet.

 

Poza wszystkimi wymienionymi powyżej zaletami sterownik może pracować w szerokim zakresie temperatury pracy: od - 25°C do +75°C. Pobór energii kształtuje się na poziomie 9.1W.

  

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów