Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

HART-710 - przemysłowy konwerter protokołów HART/Modbus RTU/ASCII


03 listopada 2010

Kategoria: Automatyka przemysłowa


HART-710 to pierwsze w ofercie konwerterów przemysłowych firmy ICP DAS urządzenie przeznaczone do komunikacji z urządzeniami wykorzystującymi magistralę HART, takimi jak np.: inteligentne przetworniki pomiarowe czy też inna aparatura pomiarowa.

 

Konwerter ten pozwala na bezproblemową komunikację urządzenia pracującego jako master w sieci Modbus z urządzeniem pomiarowym wykorzystującym protokół HART. Wraz z urządzeniem użytkownik otrzymuje oprogramowanie do konfiguracji konwertera.

 

HART-710 oparty jest na 32-bitowym procesorze z zegarem 100MHz. Ponadto użytkownik ma do dyspozycji 512KB pamięci Flash, 64KB pamięci SRAM oraz wbudowany układ Watchdog. Jednokanałowy interfejs HART wykonany jest w postaci dwupinowego złącza śrubowego. Urządzenie jest przystosowane do zasilania napięciem stałym z zakresu +10 ~ +30 VDC, montażu na szynie DIN oraz pracy w szerokim zakresie temperatur od -25oC do +75oC.



 

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów