Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

NS/NSM-205PSE-24V – przemysłowe switche PoE na napięcie 24V i szeroki zakres temperatur pracy


30 listopada 2010

Kategoria: Automatyka przemysłowa


Bogata oferta przemysłowych przełączników do sieci Ethernet firmy ICP DAS wykorzystująca technologię PoE została rozszerzona o dwa nowe modele: NS-205PSE-24V oraz NSM-205PSE-24V. To urządzenia o identycznej funkcjonalności, a jedyną różnicą jest materiał, z którego wykonana jest obudowa urządzenia - w modelu NS jest to niepalne tworzywo, natomiast w modelu NSM obudowa wykonana jest z metalu i posiada stopień szczelności IP30.

Każde urządzenie tej serii posiada 4 porty RJ-45 PoE (Power over Ethernet) klasyfikowane jako PSE (Power Source Equipment) z ochroną ESD +/-6kV. Umożliwiają one zasilanie podłączanych do nich urządzeń za pomocą tego samego kabla sieciowego, którym przesyłane są dane. Maksymalne obciążenie każdego z portów wynosi 15.4W. Cechą wyróżniającą opisywane modele spośród dostępnych na rynku rozwiązań, jest ich fabryczne przystosowanie do zasilania powszechnie dostępnym w automatyce przemysłowej napięciem stałym 24V, zamiast najczęściej dotąd spotykanego w przełącznikach PoE napięcia 48V.

Switche NS-205PSE-24V oraz NSM-205PSE-24V są fabrycznie przystosowane do montażu na szynie DIN oraz standardowo dopuszczone do pracy w szerokim zakresie temperatur od -40 oC do +75 oC. 

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów