Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

WISE-7901 - moduł we/wy sterowany komendami IF-THEN-ELSE poprzez WEB Server85


21 grudnia 2010

Kategoria: Automatyka przemysłowa


Seria produktów WISE (Web Inside; Smart Engine) została rozszerzona o model oznaczony jako WISE-7901. Jak w każdym urządzeniu tej serii, także tutaj spotykamy innowacyjne rozwiązanie firmy ICP DAS polegające na zaszyciu w urządzeniu serwera WWW z wbudowaną logiką IF-THEN-ELSE. Rozwiązanie takie pozwala użytkownikowi na tworzenie prostych sterowań z wykorzystaniem instrukcji warunkowej wprost z poziomu przeglądarki internetowej.


Każdy z portów komunikacyjnych kart VEX może pracować w trybie half-duplex RS485 lub full-duplex RS422. Wszystkie porty dysponują własnym sprzętowym buforem FIFO o pojemności 128 KB oraz mogą pracować z maksymalną prędkością do 115200 bps. Numer portu COM może zostać ręcznie ustawiony przez użytkownika za pomocą przełącznika DIP na karcie VEX lub przydzielony automatycznie przez sterownik karty.

 

WISE-7901 wyposażony jest w 16-bitowy procesor, 512KB pamięci SRAM, 512KB pamięci Flash, zegar czasu rzeczywistego RTC oraz układ Watchdog. Ponadto użytkownik ma do dyspozycji 1x Ethernet RJ-45, 1x RS232 oraz 1x RS485.


Obudowa urządzenia o miniaturowych rozmiarach (72mm x123mm x35mm) przystosowana jest do montażu na szynie DIN, a samo urządzenie może pracować w szerokim zakresie temperatur otoczenia od -25 °C do +75 °C. 

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów