Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

I-7540D-WF - przemysłowy konwerter CAN do Wi-Fi


19 stycznia 2011

Kategoria: Automatyka przemysłowa


Szeroka oferta konwerterów ICP DAS w ofercie JM elektronik została rozszerzona o najnowszy produkt - konwerter CAN do standardu Wi-Fi, oznaczony symbolem I-7540D-WF.


Dzięki temu urządzeniu zyskujemy możliwość bezprzewodowej transmisji danych pomiędzy urządzeniami pracującymi w dwóch różnych sieciach CAN (wykorzystując dwa konwertery I-7540D-WF, z których jeden pracuje jako TCP Server, a drugi jako TCP Client) lub standardowej transmisji bezprzewodowej pomiędzy urządzeniami z sieci CAN, a komputerem przemysłowym czy sterownikiem skonfigurowanym jako TCP Server lub TCP Cleint (wykorzystując jeden konwerter I-7540D-WF).

 

Interfejs CAN, dostępny w postaci 10-pinowego złącza śrubowego zbudowany został na układzie NXP 82C250 i jest w pełni zgodny ze standardem CAN 2.0A/2.0B oraz ISO-11898-2. Wraz z konwerterem dostarczane jest oprogramowanie umożliwiające konfigurację modułu oraz ustawień sieci w celu poprawnej komunikacji z dołączonymi do I-7540D-WF urządzeniami.


Konwerter I-7540D-WF jest przystosowany do montażu na szynie DIN i może pracować w szerokim zakresie temperatur od -25oC do +75oC, a do jego zasilania można wykorzystać dowolne napięcie stałe z zakresu od +10 do +30 VDC (maksymalny pobór energii 1.5W). 

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów