Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

TPD-283-W – interfejs HMI 2.8” do zastosowań przemysłowych


13 maja 2011

Kategoria: Automatyka przemysłowa


Wprowadziliśmy do oferty nowe rozwiązanie HMI firmy ICP DAS.  Urządzenie o symbolu TPD-283-W wyposażone zostało w kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 2.8”. TPD-283-W może wyświetlać obraz w orientacji pionowej jak również poziomej (wyboru dokonuje programista), a sama obudowa urządzenia przystosowana została do montażu naściennego za pomocą 4 śrub.

 

Urządzenie wyposażone zostało w 32-bitowym procesor typu RISC, zegar czasu rzeczywistego (RTC), 16MB pamięci RAM oraz 8MB pamięci Flash.  Ponadto urządzenie dysponuje portem RJ45 10/100 Base-TX, który oprócz komunikacji wykorzystywany jest do zasilania urządzenia zgodnie ze standardem PoE (IEEE 802.3af, Class 1). TPD-283-W może pracować w szerokim zakresie temperatur otoczenia: od -20oC do +70oC.

 

Wraz z urządzeniem użytkownik otrzymuje oprogramowanie HMIWorks umożliwiające tworzenie sterowań z wykorzystaniem języka C oraz typowego schematu drabinkowego LD,  jak również tworzenie prostych wizualizacji graficznych. Dzięki obsłudze protokołu Modbus TCP interfejs TPD-283-W doskonale nadaje się do współpracy z rozproszonymi modułami wejść/wyjść cyfrowych/analogowych/przekaźnikowych serii ET-7000, które tak jak on wykorzystują do komunikacji Ethernet. Rozwiązanie takie pozwala na tworzenie prostych aplikacji o sporych możliwościach mogących znaleźć zastosowanie od automatyki budynkowej, przez monitoring procesów i obiektów, na prostych systemach sterowania w aplikacjach typowo przemysłowych kończąc.

 

Karta katalogowa/ dodatkowe informacje 

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów