Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

GT-530 – inteligentny kontroler z sygnalizacją alarmów poprzez SMS


18 sierpnia 2011

Kategoria: Automatyka przemysłowa


Bogata gama produktów ICP DAS do komunikacji M2M w ofercie JM elektronik rozszerzyła się o łatwy w użyciu i nie wymagający umiejętności programowania przemysłowy kontroler GT-530 z sygnalizacją stanów alarmowych poprzez SMS.

 

Urządzenie wyposażone jest w 10 wejść cyfrowych (w tym 6 licznikowych) z możliwością monitorowania i raportowania poprzez SMS, 2 wyjścia cyfrowe, które mogą być aktywowane poprzez trigger lub SMS, a umożliwiają zdalną kontrolę i uruchamianie oświetlenia, ogrzewaczy, pomp, czujników itd. oraz dwa porty RS232 służące do konfiguracji wszelkich ustawień i alarmów z wykorzystaniem dołączonego oprogramowania oraz komunikacji z kontrolerami PAC, sterownikami PLC czy innymi urządzeniami sterującymi.
 
 Kontroler GT-530 wyposażony jest w trójzakresowy moduł GSM/GPRS 900/1800/1900 MHz, 32-bitowy procesor ARM7 72MHz, 32KB pamięci SRAM, 512KB pamięci Flash, układy RTC oraz Watchdog. Urządzenie przystosowane jest do zasilania napięciem z zakresu +10 VDC do +30 VDC podłączanym do zacisków śrubowych oraz z baterii Li-ion 600 mAh umożliwiającej podtrzymanie zasilania GT-530 do 36 godzin bez ponownego ładowania. Nie bez znaczenia jest także fabryczne przystosowanie urządzenia do pracy w szerokim zakresie temperatur od -25oC do +55oC oraz do montażu na szynie DIN.

 

GT-530 idealnie nadaje się do aplikacji związanych ze zdalną kontrolą procesów przemysłowych, z nadzorem na automatami do gier czy maszynami wendingowymi lub w automatyce budynkowej i zastosowaniach dotyczących bezpieczeństwa w obiektach użyteczności publicznej i zakładach przemysłowych. 

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów