Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Kontroler sieci WHG315 dla rozwiązań małoskalowych


18 sierpnia 2011

Kategoria: Ethernet i WLAN przemysłowy


Rodzina kontrolerów sieciowych WHG wzbogaciła się o kolejne urządzenie. Jest nim model WHG315, który idealnie nadaje się do rozwiązań małoskalowych sieci WLAN np. w przedsiębiorstwach, uczelniach, hotelach czy terminalach lotniczych. Kontroler może zapamiętać do 4000 kont użytkowników lokalnych i do 4000 kont użytkowników „na żądanie”.

 

 

WHG315 znakomicie sprawdza się w rozwiązaniach biznesowych w zarządzaniu dostępem do sieci przewodowej i bezprzewodowej. Dostęp do Internetu dla użytkowników różnych działów oraz gości może być rozdzielone na różne strefy. W razie potrzeby bezpiecznego przepływu danych do dyspozycji użytkowników pozostają tunele lokalne, Site-2-Site czy VPN.

 

Kontroler WHG315 realizuje zadania zabezpieczeń kontroli dostępu, obsługi kont gości, elastycznych planów taryfowych i rozliczeń oraz centralnego zarządzania siecią WLAN. Zwiększona wydajność sprzętowa pozwala na zarządzanie nawet 50 punktami dostępowymi. Rozbudowane systemy administrowania i monitorowania sieci a także funkcja raportowania ułatwiają zarządzanie całą siecią.


Kontroler posiada obudowę umożliwiająca zainstalowanie go w szefie RACK. Ponadto wyposażony jest w większość standardów szyfrujących i uwierzytelniających spotykanych na rynku. Szerokie możliwości wykorzystania zaimplementowanych funkcjonalności WHG315 oraz konkurencyjna cena i niezawodność czynią z WHG315 bardzo ciekawą propozycję. 

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów