Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

WHG401 – kontroler sieci WLAN do rozwiązań średnio-skalowych


14 października 2011

Kategoria: Ethernet i WLAN przemysłowy


WHG401 to kontroler sieci WLAN dedykowany dla instalacji średniej wielkości, wliczając w to przedsiębiorstwa, lotniska, uczelnie czy hotele. Kontroler posiada zintegrowane funkcje kontrolowania bezpieczeństwa, elastycznego tworzenia kont oraz planów billingowych, scentralizowanego zarządzania WLAN oraz rozbudowaną obsługę kont użytkowników.

 

Dzięki udoskonalonemu, bardziej wydajnemu oprogramowaniu, kontroler WHG401 jest w stanie zarządzać 150 punktami dostępowymi w warstwach 2 i 3, a także może obsługiwać do 5000 użytkowników lokalnych i 5000 użytkowników „na żądanie”. Urządzenie wspiera system Hotel PMS Integration.

WHG401 znakomicie sprawdza się w rozwiązaniach biznesowych sprawnie zarządzając siecią przewodową i bezprzewodową. Dostęp do Internetu przez użytkowników różnych działów oraz gości może zostać uporządkowany dzięki  zadeklarowaniu różnych stref sieci. Z myślą o użytkownikach pracujących poza biurem lub mobilnie istnieje możliwość  nawiązania bezpiecznego połączenia przez tunele VPN  Site-to-Site (x20), Remote (x20) lub lokalne (x240).

 

Obudowa WHG401 posiada wymiary standardu RACK 1U i jest wyposażona w 6 gniazd RJ-45. Dwa z nich służą do podpięcia sieci WAN, 2 do sieci LAN, kolejne to port do zarządzania kontrolerem i ostanie to port konsoli. Kontroler posiada obudowę umożliwiająca zainstalowanie go w szefie RACK. Ponadto wyposażony jest w większość standardów szyfrujących i uwierzytelniających spotykanych na rynku. Szerokie możliwości wykorzystania zaimplementowanych funkcjonalności WHG315 oraz konkurencyjna cena i niezawodność czynią z WHG315 bardzo ciekawą propozycję.

 

  

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów