Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Odporne na skrajne temperatury, ekonomiczne dyski EVERGREEN


19 października 2011

Kategoria: Komputery przemysłowe


InnoDisk przedstawia nową generacją dysków SSD przeznaczonych do pracy w skrajnych temperaturach. Mowa o dyskach EVERGREEN (WT) oraz EVERGREEN PLUS (WT), wykonanych w technologii MLC (multi-level-cell).

 

Przemysłowe dyski EVERGREEN charakteryzują się wyrafinowanymi rozwiązaniami programowymi, które znacznie zwiększają żywotność dysku. Porównując EVERGREENy do konsumenckich dysków SSD MLC te pierwsze cechują się 10-cio krotnie dłuższą żywotnością, natomiast zaawansowana seria EVERGREEN PLUS "żyje" do 140 razy dłużej w stosunku do konsumenckiego dysku SSD MLC (oraz do 7 razy dłużej od tradycyjnego przemysłowego dysku MLC).


Dodatkowym atutem nowych dysków serii EVERGREEN (WT) jest przystosowanie do pracy w surowych, niesprzyjających elektronice warunkach. Użycie najwyższej jakości elementów elektronicznych pozawala na pracę w temperaturach od -40oC do +85oC. Na życzenie klienta, producent może zabezpieczyć dyski dodatkową warstwą chroniącą nośnik przed nadmierną wilgocią.

 

Bardziej zaawansowany dysk EVERGREEN PLUS (WT) wyposażony jest w technologię i-Cell, która łącząc firmware i hardware zapewnia lepsza dystrybucję zasilania. Pozwala to również na kontynuowanie zapisu danych znajdujących się w buforze nawet po incydentalnym odcięciu zasilania.

 

Połączenie ekonomicznej struktury MLC oraz systemów zwiększających żywotność sprawia, że dyski EVERGREEN są alternatywą dla tradycyjnych dysków mechanicznych w aplikacjach, które nie wymagają zastosowania kosztownych dysków SLC.

 

Dyski serii EVERGREEN są dostępne w pojemnościach 16GB to 256GB. 

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów