Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

NSM-205PF – przemysłowe switche PoE z portem światłowodowym


19 października 2011

Kategoria: Automatyka przemysłowa


Obejmująca kilkadziesiąt modeli oferta przemysłowych switchy ICP DAS została rozszerzona o modele wspierające technologię PoE i posiadające dodatkowo port optyczny. Seria NSM-205PF obejmuje 3 modele, różniące się typem obsługiwanego światłowodu oraz rodzajem konektora.

 

Użytkownik może wybrać do swojego projektu urządzenie spełniające jego oczekiwania spośród następujących modeli: NSM-205PFT (światłowód jednomodowy, konektor ST), NSM-205PFC (światłowód wielomodowy, konektor SC), NSM-205PFCS (światłowód jednomodowy, konektor SC).

Pozostała część specyfikacji jest identyczna dla wszystkich modeli. Switche serii NSM-205PF posiadają po 4 porty PoE 10/100Mbps z autonegocjacją prędkości oraz architekturą Store-and–forward. Każdy z portów posiada mechanizm autodetekcji urządzeń przystosowanych do zasilania PoE, które zostały podłączone do jego portów.


Każdy switch NSM-205PF posiada metalową obudowę o stopniu szczelności IP30, przystosowaną do montażu na szynie DIN. Do zasilania switchy można wykorzystać dowolne napięcie stałe z zakresu od +46 do +55 V DC, doprowadzane do zacisków śrubowych wyprowadzonych na obudowie urządzenia. Dla wymagających przemysłowych zastosowań nie bez znaczenia jest szeroki zakres temperatur w jakim mogą pracować switche serii NSM-205PF wynoszący: od -30oC do +75oC. 

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów