Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

iSignager-300 - prosta platforma Digital Signage


01 marca 2010

Kategoria: POS-KIOSK/ Digital Signage


Jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się rynków jest rynek multimedialnej reklamy określanej jako Digital Signage. Firma iEi Technology Corp. oprócz różnego typu rozwiązań do przemysłu, automatyki i handlu posiada w swojej ofercie również urządzenia dedykowane do tego typu zastosowań. Obok rozwiązań o bardzo zaawansowanej funkcjonalności, jak iSignager-500, do oferty wprowadzono także modele prostsze – jednym z nich jest iSignager-300.

 

Urządzenie oparte jest platformie sprzętowej RISC, która posiada możliwość wyświetlania prezentacji multimedialnych maksymalnie do rozdzielczości SD 1366 x 768 poprzez VGA. Bezwentylatorowa konstrukcja czyni odtwarzacz odpornym na niekorzystne czynniki zewnętrzne, a kompaktowe rozmiary pozwalają na jego zastosowanie w lokalizacjach o ograniczonej przestrzeni. Odtwarzacz pozwala na autoskalowanie zawartości o rozdzielczości 720 x 480 do maksymalnej SD. Jako nośnik danych zastosowano kartę SD maksymalnie o wielkości 1 GB lub 2.5'' dysk montowany wewnątrz obudowy. iSignager wyposażony jest również w gniazdo Ethernet LAN oraz opcjonalnie może być wyposażony w moduł bezprzewodowy WLAN.

 

Dołączony bezpłatny program iSignager AdExpress for Frame pozwala na pełne wykorzystanie możliwości odtwarzacza, czyli stworzenie jednej sekwencji (fotograficznej lub wideo) oraz jednego banera tekstowego. Zarządzanie playerem możliwe jest za pomocą bezpośredniego podłączenia do komputera za pomocą portów RS-232 i USB lub zdalnie za pomocą sieci LAN lub WLAN. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik może stworzyć sieć odtwarzaczy sterowanych i zarządzanych w sposób dynamiczny.
  

 


(c) JM Elektronik
Wszystkie nazwy handlowe i produktów w tej publikacji są zastrzeżone dla ich właścieli. Używanie ich nie powinno byc uważane
za naruszenie praw właśiciela, a jedynie potwierdzenie ich dobrej jakości.
Projekt i wykonanie:Positive Power sp. z o.o. - Agencja Interaktywna, tworzenie stron, projektowanie stron, cms, budowa sklepów, tworzenie sklepów